Wpis z mikrobloga

ostatnio jedna dziewczyna wstawiła #pokazmorde, chyba @madzja.
Boże, co się tam w komentarzach dzieje xD
Docinki typu : "wyglądasz #!$%@? jak ziemniak" "wyglądasz jak makłowicz" "beda rzigoł"
Normalna dziewczyna ze słodką bużką a wy ją tak jedziecie...
A potem oczywiście płacz i lament na tagu #przegryw bo żaden sobie nie może dziewczyny znaleźć bo przeciez oni nie spojrzą na dziewczynę brzydszą niż modelka Victoria's Secret xD
Nawet mi was nie żal, zgnijecie sami z takim podejściem. A wystarczyło by tylko spojrzeć na siebie krytycznym wzrokiem, ehh... taki obraz was Mireczki.
#gownowpis #takaprawda
  • 184
Niektórzy zwyczajnie nie mają poczucia wstydu żeby pisać takie rzeczy i nie są świadomi, że mogą kogoś tym urazić... To nie krytyka tylko dobijanie


@paulinastarahin: Fejsbuczki i inne instagramy wypaczyły ludzi i wmówiły im, że nikt nie ma prawa ich krytykować. Sorry, ale w prawdziwym życiu tak nie jest. Publikując swoją twarz w internecie powinna liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba i że ludzie nie są tak fałszywi
@niemamnicku0: kiedys wychodzilo sie z domu, z nudow. Tak spedzalo sie wolny czas i poznawalo ludzi i kazdy sie jakos parowal, znal swoje miejsce na drabince ;) a teraz wystarczy ze mama kipi komputer i ,,przegryw" nie musi wychodzic bo czas ma zajetu, oglada modelki, wali konia od rana do wieczora i laski na podobnym do niego poziomie wydaja mu sie pasztetami. Nie widzial ,,normalnych" dziewczyn, w ktorych mozna sie zakochac,
Bo kompletnie nie rozumiesz psychologii


@ediz4: ja doskonale ją rozumiem. To brak dyscypliny, wiary w siebie i zwyczajnie jaj. Świat pozwolił na zciotowacenie się facetów głaskając ich po główce jak tylko zachlipali, że są tacy malutcy i bezradni wobec tyranii p0lek i innych kobiet. Analizuje to od dawna i jestem pewny tego co mówię i widzę w tym temacie.

istnieją koneserzy lubiący panny powyżej 100 kg


@ediz4: no to ten
@TwujKasztan:

no to ten koneser w takim razie nadal jest singlem xD Skoro lubi 100+ to czemu takiej nie ma? Bo jest ludzką #!$%@?ą co woli marszczyć freda zamiast zagadać do laski....

Bo nie spotkał żadnej ciekawe, bo obecnie ma co innego na głowie, bo jest przegrywem itp, itd. Czyli dla Ciebie każdy co nie ma laski to ludzka #!$%@?? Nie wiem skąd przekonanie że związek z kobietą to must have.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@niemamnicku0: Tutaj bordo wstawił też swoją mordę, jego wpis też uzyskał duży zasięg i również dużo ludzi wyzywało go od grubasów i przegrywów, nikt następnego dnia nie robił litanii na mirko, że jak tak można ludzi obrażać spójrz na siebie. Typ też wyglądał normalnie, mimo nadwagi. Także weź się #!$%@? uspokój, każdy ma prawo wyrażać krytykę, jak się komuś coś nie podoba to czemu ma tego nie napisać, to wykop nie