Wpis z mikrobloga

ostatnio jedna dziewczyna wstawiła #pokazmorde, chyba @madzja.
Boże, co się tam w komentarzach dzieje xD
Docinki typu : "wyglądasz #!$%@? jak ziemniak" "wyglądasz jak makłowicz" "beda rzigoł"
Normalna dziewczyna ze słodką bużką a wy ją tak jedziecie...
A potem oczywiście płacz i lament na tagu #przegryw bo żaden sobie nie może dziewczyny znaleźć bo przeciez oni nie spojrzą na dziewczynę brzydszą niż modelka Victoria's Secret xD
Nawet mi was nie żal, zgnijecie sami z takim podejściem. A wystarczyło by tylko spojrzeć na siebie krytycznym wzrokiem, ehh... taki obraz was Mireczki.
#gownowpis #takaprawda
  • 184
@max1983: O, następny :D. Można zignorować, można napisać 'mi się nie podobasz', może napisać 'nie w moim typie' a można: 'masz ryj jakby ci bawół na niego nasrał a potem ruchał cię w dupę'. Dostrzegasz tę subtelną różnicę? #!$%@?, elita ynternetuff, #!$%@? sieroty i stuleje :D, #!$%@? aż się przykro robi :D.
@piotr414: Zgadzam się z tobą, laski myślą że zgarnia atencje a tu beton. Gdyby było tak w każdych socjal mediach to by siadly na dupie. Ludzie żyją w kłamstwie, nie można mówić nic wprost. Dla mnie jest brzydka i tyle, ja nieraz słyszałem na swój temat że coś tam jest nie tak i żyje, a największy rak to różowe mówiące że jest ładna. #!$%@?, to tak jak matka mówiąca szpetnemu niebieskienu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niemamnicku0: człowieku, po pierwsze jaka jest idea wstawiania samego ryja na wykop? Atencja? Laknienie komplemetow? Potrzeba afirmacji? Jaki jest logiczny i sensowny powód? Po drugie, obrysem buzi faktycznie przypomina obrys ziemniaka, a z urody jest przeciętna, przy czym to subiektywne odczucie. To co zatem, mam wmawiać że jest najpiękniejsza istotna jaka widziałem? A może już można mówić tylko dobrze albo wcale? Takie podejście nosi znamiona lekkiej cenzury a zamykanie pola do