Wpis z mikrobloga

ostatnio jedna dziewczyna wstawiła #pokazmorde, chyba @madzja.
Boże, co się tam w komentarzach dzieje xD
Docinki typu : "wyglądasz #!$%@? jak ziemniak" "wyglądasz jak makłowicz" "beda rzigoł"
Normalna dziewczyna ze słodką bużką a wy ją tak jedziecie...
A potem oczywiście płacz i lament na tagu #przegryw bo żaden sobie nie może dziewczyny znaleźć bo przeciez oni nie spojrzą na dziewczynę brzydszą niż modelka Victoria's Secret xD
Nawet mi was nie żal, zgnijecie sami z takim podejściem. A wystarczyło by tylko spojrzeć na siebie krytycznym wzrokiem, ehh... taki obraz was Mireczki.
#gownowpis #takaprawda
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemamnicku0: () nigdy bym się nie spodziewała, że moją twarzą wywołam taką burze na mirko... dziękuje za wsparcie, buziaczek ()
  • Odpowiedz
A potem oczywiście płacz i lament na tagu #przegryw bo żaden sobie nie może dziewczyny znaleźć bo przeciez oni nie spojrzą na dziewczynę brzydszą niż modelka Victoria's Secret xD

@niemamnicku0: Tutaj będą śmieszkować, ale w rzeczywistości swipe'owaliby ją na Tinderze w prawo aż by im paluchy puchły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@madzja: Wyglądasz trochę jak postać z anime z tymi wielkimi patrzałkami. Nie nabijam się ani nic, stwierdzam fakt. Mirko to kiepskie miejsce do umieszczania swojej mordy/części intymnych/dzieciora czy kota, czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@niemamnicku0: Przecież jak jakiś brzydki Mirek wrzuci swoje zdjęcie to też są negatywne komentarze. Na #!$%@? ktoś w ogóle wrzuca tutaj swój ryj jak nie jest gotowy na jego krytykę?
  • Odpowiedz