Wpis z mikrobloga

dziwię się, że wytrzymałem na brandowanym #rom od orange tak długo (bo aż miesiąc). dziś będąc na #l4 (jakieś dziadoctwo złapałem) wgrałem na spokojnie open europe do #sgs3 4.1.2 i konfiguruję. Root też wgrałem i myślę co by jeszcze tu zmajstrować #android.
  • 13
@piepia: a polecisz jakiegoś? Ogólnie nie mam zastrzeżeń do tych oficjalnych romów. miałem wcześniej #sgs2 i było b.dobrze (po złych doświadczesniach z #lg2x) a teraz jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z jakości zdjęć. Jedyne zastrzeżenia mam do baterii ale to jest odwieczny problem smartfonów ;)
@bobiko: Omegę polecają, ale ja odradzam tę opartą na wycieku 4.2.2, bo zbuggowana, nie wszystko działa jak należy. Teraz mam tę starszą, opartą na 4.1.2, bodaj v43, jest o niebo lepiej, ale od jakiegoś czasu uświadczam mega freezy telefonu i nie wiem, czy to problem sprzętowy czy systemowy, jak jest wyjęta zewnętrzna karta, to jest lepiej...
@bobiko: Ja dużo gram i korzystam dosyć aktywnie z telefonu, więc u mnie to kwestia rano ładuje > wracam wieczorem ładuje. Bateria w nocy, przy włączonym gg/ircu/synchro ogólnym spada 5-6%

@zapok: oprócz nfc nic mi nie brakuje chyba :)
@Wapniak: czyli defacto tak jak ja ;) ale dodatkowo jezdze rowerem, wiec sporo energii idzie na zdjecia ;-) pomyśle nad CM10.1

@zapok: Omega jest chwalona na forum. jest oparta o CM czy stockowy rom?
@bobiko, dokladnie, CM na sgs3 odpada.. Ja przejechalem sporo roznych romow i uwazam ze Grisza Monster Beam jest w tej chwili najlepszy. Pod wzgledem baterii jak i wydajnosci :) Ogolnie na s3 lepiej wrzucac romy oparte na stocku (4.1.2) bo te z Cyana chodza delikatnie mowiac "srednio".
@bobiko: jeżeli Cię to jeszcze interesuje:

http://omega-roms.net/blog/?page_id=763

Wgrałem nie tak dawno temu v43.6.1 i telefon chodzi jak złoto, bateria znacznie dłużej trzyma. Ale spore freezy były mimo full wipe (na świeżej instalacji!), dopiero dogłębny format poszczególnych elementów w recovery pomógł, teraz jest jak najbardziej OK :)