Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o pomoc rozowe paski
Spotykalem sie z dziewczyna 5 miesięcy. Ja z nia zerwalem, pozniej sam napisałem ze to byl błąd, ona bez zadnych pretensji od razu chciala powrotu. Problem w tym ze nie przegadalismy tego, zadnych wnioskow, nic tylko wrocilismy i znowu bylo jak dawniej, dawne spory sie nie rozwiązały. Po tygodniu od powrotu ona zerwala. Strasznie sie poklocilismy. Glownie to ja tak naprawde.
Nie wiem co teraz zrobic. Latwo powiedziec "zapomnij, bedzie inna". Pewnie ze kiedys bedzie i nie uwazam ze to koniec swiata, innych kobiet nie bedzie czy nie wyjde z domu bo pewnie ze swiat sie nie skonczyl. Tylko jakos mi tego szkoda. Po raz pierwszy od kilku lat spotkalem kogos z kim od 1 spotkania czulem sie jakbym ją znal tysiac lat, wszystko bylo takie proste. Gadalem z moja babcia (tak, pewnie ktos to wysmieje w komentarzu) i ona mnie wysmiala bo w sumie jaki byl powod rozstania? Nawet nie wiem. Nie umielismy normalnie omowic tego co nam nie pasowalo bo oboje dlugo pracowalismy, nie bylo kiedy pogadac. Po prostu uwazam ze nie bylo sensu sie rozstawac. Kiedy ja zerwalem to tez nie mialo to sensu.
Nie wiem jak to naprawic i co zrobic. Bardzo proszę o jakies normalne porady bo "nie wraca sie do bylych" mnie nie interesuje.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruskitrol: z babami tak jest ze jak trafisz akurat na czas kiedy ona ma okres to cie zwyzywa i rzuci bez powodu xd ja tam mysle ze moze warto sprobowac. Jesli ona mu napisze ze nie chce nawet sie spotkac, to on juz nie bedzie wiecej probowal i tyle
  • Odpowiedz
OP: @baldi @emcter @NdFeB @MicGell @ruskitrol @marekzmjakmilosc dzięki za wczorajsze porady. W szczególności to, że jestem debilem i nie ma sensu, siedz w chacie itd :D To tylko chcialem napisać, że odezwałem się do tej dziewczyny, spotkalismy się wczoraj i przegadaliśmy kilka godzin (prawie całą noc) i próbujemy jeszcze raz. Może ktoś przeczyta ten komentarz kto jest w podobnej sytuacji i spróbuje sie odezwać bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dlatego są takie bardzo różne, skrajne opinie bo różnie bywa po prostu.
Według mnie wszystko zależy od ludzi i jak mają poukładane w głowie. Jak będzie mieli dobrze poukładane w głowie to tak jak mówisz wszystko można naprawić i cieszyć się życiem po prostu.
Moim zdaniem dawaj na całego i pierdziel innych. Najważniejsze, żebyś wierzył w siebie, w to co chcesz osiągnąć.
Ale pamiętaj, kobiety są jak dzieci. A
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o proszę, dobrze poukładany nienowoczesny człowieku mimo wszystko powodzenia xD Najpierw się wyżaliłeś że za drugim razem ona cię zostawiła później na nią n-----------ś jaka ona zła a teraz przemyślałeś sprawę i teraz wszystko da się naprawić xD sądząc po twoim borderline to jeszcze długa droga przed tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale mimo wszystko wielkie pozdro
  • Odpowiedz