Wpis z mikrobloga

SPIERDOTRIP - DOGRYWKA

#rozowepaski często pytały mnie jak wrzucałem zdjęcia jak psuję dzień p0lkom moim #!$%@? w postaci karłowatości 168,5cm, polackiego ryjca 1/10 i zakoli czy to Galeria Krakowska więc proszę bardzo - dogrywka spierdotripu w Galerii Krakowskiej.
Nie piję w starbucks bo to kawiarnia dla normików + Costa o wiele lepsza, ale specjalnie poszedłem tam (z mamą) by zniesmaczyć niejedną #p0lka moim #!$%@? w postaci karłowatości 168,5cm, polackiego ryjca 1/10 i zakoli.
Później poszedłem do paru sklepów. Generalnie ubieram się markowo, ale juz stwierdziłem, że mi nie zależy i szkoda pieniędzy. Nawet najdroższe ubrania nie pomogą przy karłowatości 168,5cm, polackim ryjcu 1/10 i zakolach - i tak nigdy nie potrzymam za rękę, nie będę miał dziewczyny a potem żony dzieci i rodziny - to pokazała mi #p0lka patrycja 10. lutego 2016 roku, że w szeregu nie ma dla mnie miejsca przez urodzenie się kaleką. Tak więc wolę zaoszczędzone pieniądze odłożyć na moje konto #!$%@?+ na którym zbieram środki na operacje zmiany płci na żeńską (16k/30k) + 1k na bilety zagraniczne bo w tym kraju nie ma miejsca dla ludzi z moim #!$%@?
#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #tfwnogf #stulejacontent #zalesie
k.....y - SPIERDOTRIP - DOGRYWKA

#rozowepaski często pytały mnie jak wrzucałem zdj...

źródło: comment_KmpNVAm0juIfVDb5pIeaR6hGdef5M3iH.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: prawdziwego przegrywa nie stać na kawę za 15 zł , twoja matka zarabia jakieś 5k więc nie możesz się nazwać pełnym przegrywem bo stać Cię na markowe ubrania, wyjścia i masz więcej oszczędności niż 98% 18-latków w tym kraju.
  • Odpowiedz
@xeerxees: ale mam karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola i juz 10 lat gram w polską dynamiczną gre MMORPG w której mozna grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem) bo nie mam i nigdy nie będe miał dziewczyny co czyni mnie niepowtarzalnym głębokim przegrywem, o toksycznym starym nawet nie wspominam już
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: #!$%@? stary ja jestem z tobą w całości, bo oprócz karłowatości 168 i polackiego ryjca 1/10 też miałem z 3 p0lki patrycje, ale czemu tak dopuszczasz do siebie akurat ta patrycje? jakaś zerowa p0lka, która oprócz oddychania i srania skacze od bolca na bolca miałaby sprawić, że egzystujesz w #!$%@?. Jakby o tym wiedziała miałaby pewnie w #!$%@? satysfakcji, chciałbyś dać p0lce jakąkolwiek satysfakcję?
  • Odpowiedz