Wpis z mikrobloga

lvl 30 pare tutaj. 10 lat doświadczenia w #informatyka.

W szkole podstawowej kiblowałem w ostatniej klasie z #matematyka. Next szkoła zawodowa - po roku musiałem zmienić kierunek zawodowy bo wywalili mnie z #praktyki. Szkoły zawodowej nie zdałem bo wywali mnie z niej na drugim roku - brak zawodu jako #profit. Next #licbaza - jednoroczna eksternistyczna co by mieć coś więcej niż świadectwo podstawowe to może kierownik na budowie lepiej spojrzy. Do #matura nawet nie śmiałem śmieć podchodzić bo liceum zdałem tylko dlatego że politowali się nade mną co by mnie całkowicie nie pogrążyć. Next #technikum informatyczne - no tu to już zaczęła się fontanna #!$%@? - dwa razy zaczynałem pierwszy semestr bo nie oddałem prac na czas. W końcu zrezygnowałem i po paru latach odebrałem świadectwo ogólniaka. W #szkola nigdy nie uczyłem sie #angielski bo wies modzno i #rosyjski rules.



#gownowpis #takaprawda #takahistoria #korposwiat #humorinformatykow #heheszki #takbylo i troche #chwalesie
  • 11
@kill-9: nie spotkałem się dotąd w żadnym korpo z takim stanowiskiem jak "kierownik administrator".
Każdy bardziej rozwinięty i doświadczony Mirek może tylko pokiwać głową nad taką zarzutką...
Może podaj nazwę jednostki organizacyjnej lub projektu w któym pracujesz. :)