Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja to piszę po upublicznieniu jednego z Was komentarza pod moim filmem, a Ty robisz kontratak do czegoś całkowicie z dupy zachowując praktycznie identyczny wzór posta. Różnica kolosalna, zauważalna jak widać tylko dla myślących czymś innym niż wykop.
@WooQash94 ty jesteś naprawdę cofnięty umysłowo i masz problemy z samym sobą. Obserwuje cię od ładnych paru lat odkąd byłeś modem, adminem i jesteś prawdziwym piwniczakiem który próbuje pisać inteligentnie ale twój iloraz inteligencji jest nie wiele wyzszy od psa pasterskiego. Weź wyjdź do ludzi, zaruchaj w końcu a nie próbujesz w internecie ważniaka strugać. @Impulsator ( )
@Sierkocz: Za to ja Ciebie nie znam absolutnie wcale, ale też podejmę się komentarza w Twoją stronę, że jesteś alfą i omegą, która ocenia ludzi po to tym co piszą w Internecie. Powinieneś zapisać się do NASA albo coś, bo skoro Ty wiesz lepiej ode mnie ile mam IQ to na prawdę szacun. Zapewne Twoje IQ jest wyższe od śp. Stephena Hawkinga skoro jesteś w stanie pisać takie stwierdzenia jak to.