Wpis z mikrobloga

@PaulStanley:
Nie, ja jedynie kolejny raz powtarzam:
Masz ujemny bilans kaloryczny - chudniesz
Masz dodatni bilans kaloryczny - tyjesz.

Jadłaś za dużo/ nie ruszałaś się - nie doszło do ujemnego bilansu kalorycznego.
Więc nie schudłaś.

@PaulStanley:

głodówce organizm odkłada więcej zapasów w tejże postaci


Ale odkłada co?
Co może organizm odłożyć skoro pobiera energie z tłsuzczu który masz i mięśni.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa chyba już ze 3x pod tym wpisem mówiłam że uprawiam(łam) sporty a szanowna kuzynka ze sportów to tylko na ekranie. A że to szkolne lata to nie możesz powiedzieć że zapieprzała na magazynie to spaliła te kalorie xD

Edit - przecież napisałam "w tejże postaci". Czytaj. Widać słowo "sport" też ci gdzieś umknęło po drodze
  • Odpowiedz
@Sahkez: Prawda.
Jeśli ktoś chce iść na siłkę by dobrze wyglądać po to by płeć przeciwna się za nim oglądała to ilość pracy potrzeban jest mega-ciul-wogrom-duza. Co innego jak ktoś chodzi na siłkę by się lepiej czuć, zwiększać swoją siłe to spoko.
No chyba że ktoś idzie na wygląd i wali masę chemii ale moim zdaniem szkoda zdrowia xD

Nie ma czegoś (niestety) takiego jak zrobienie szybko fajnej rzeźby ciała ciut
  • Odpowiedz
@Typowy_Janusz_z_brzuchem no bo jak ktoś tak wygląda no to musiało mu to ćwiczenie sprawić przyjemność, skoro tyle się przy tym utrzymał, więc czemu ma mieć ból dupy, że osiągnął sukces robiąc coś co mu sprawiało frajdę :p

Tak samo kobiety mogą powiedzieć, faceci to mają dobrze, sobie dźwigają ciężary, progresują, bawią się i mają sylwetkę zajebistą

A ja muszę miesiąc wyciskać pustą sztangę i ledwo mi idzie i w ogóle jestem słaba,
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem

Jeśli ktoś chce iść na siłkę by dobrze wyglądać po to by płeć przeciwna się za nim oglądała to ilość pracy potrzeban jest mega-ciul-wogrom-duza


Nie zgadzam się, myślę że właśnie kobietom podoba się częściej taki ktoś kto ćwiczy rok, dwa i ma już wyraźne efekty, niż takie koksy jak ten na obrazku na przykład, chociaż tak nikt nie wygląda to już kwestia zdjęcia. Oczywiście są pewnie wyjątki, że kobieta woli dzików,
  • Odpowiedz
Troche gowno prawda, mozesz nie jesc jak #!$%@? świnia a nadal bedziesz prosiakiem (jesli chodzi o rozowe). Metabolizm #!$%@?


@PaulStanley: XD

a zasadę zachowania energii znamy? Metabolizm nie wygeneruje energii magazynowanej w tłuszczu znikąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Estetykatopodstawa: Nie z energii kosmicznej :) U części osób przy zbyt niskich ilościach kcal organizm może spowalniać zbędne funkcje życiowe np. paznokcie robią się gorszej jakości i wolno rosną, tak samo z włosami, pojawia się też ciągła senność itd. Sam tak miałem, zrzuciłem 45 kg licząc kcal i makrosy, ćwicząc na siłowni i żeby zrzucić musiałem trzymać się między 3000-3500 kcal, a jak schodziłem poniżej 2600 to występowały u mnie wyżej
  • Odpowiedz
Troche gowno prawda, mozesz nie jesc jak #!$%@? świnia a nadal bedziesz prosiakiem (jesli chodzi o rozowe). Metabolizm #!$%@?.


@PaulStanley: Jeśli potrafisz brać kalorie z kosmosu (czyli energię) to zgłoś się po Nobla, bo właśnie rozwiązałaś wszystkie problemy energetyczne naszej cywilizacji.
  • Odpowiedz