Wpis z mikrobloga

@MissN0b0dy: @PaulStanley: @fuechsinn: @Shanny:
Niezły #!$%@? sabat #!$%@? został tu #!$%@?.

Nie musimy wyliczać dokładnie każdego rodzaju aktywności co do ilości spalanych kalorii. Istotne będzie w takiej sytuacji coś innego, czyli obserwacja organizmu.
Wystarczy wyliczenie naszego zapotrzebowania kalorycznego za pomocą dokładnego wzoru, który znajduje się tutaj:
https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych Aktywność fizyczną w nim określamy w przybliżeniu. Jest to w zupełności wystarczające. Dopiero w praktyce obserwujemy nasze obwody ciała, co 1-2 tygodnie rano na czczo i na podstawie ich zmian korygujemy aktywnośc lub kalorie w diecie. Nie
  • Odpowiedz
@JessePinkman_ no i po co mnie do tego wołasz? Meme mówi, że nic nie trzeba robić jak się jest babą i wystarczy nie żreć jak świnia i będziesz piękna, co imho się nie zgadza i co mi po twoich wyliczeniach?
  • Odpowiedz
@MissN0b0dy: @PaulStanley: @fuechsinn: #!$%@?ąc od faktu że obrazek wkleiłem ze względu na to że jest moim zdaniem śmieszny a nie bogaty w merytoryczną wiedzę to nie zmienia faktu że ma w sobie całkiem sporo prawdy, urzadzilyscie sobie kółko wzajemnej adoracji które bardziej utwierdza was w waszych błędnych racjach niż #!$%@? wykopkow. Co z tego że macie prace siedząca, jecie tabletki antykoncepcyjne? Nic, bo żarcie jak swinia
  • Odpowiedz
@Sahkez też się nigdy nawet nie zbliżyłam do otyłości i co z tego? Obrazek jest #!$%@?, bo zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą dużo osiągnąć jak i #!$%@? za pomocą diety, bycie kobietą nie daje ci z automatu przepustki do tego, że siedzisz, pachniesz i wszystko się samo robi :D
  • Odpowiedz
@Sahkez kolezance z tabsami chodziło o to że można byc szczupłą 10/10 i jak zaczniesz tabsy (zależy jaki rodzaj) to twoje nawyki i diety mogą iść się #!$%@?ć. Tak, trzeba podkręcić dietę ale jest to walka z hormonami xD i nie jest to tak przewidywalne jak się wydaje.
Mężczyźni nie biorą tabsów więc nie ma problemu. Tak samo cellulit u mezczyzn nie występuje. A na dodatek cialo kobiety nie "lubi" pozbywać
  • Odpowiedz
@PaulStanley: ludzkie ciało nie jest zaprogramowane do pozbywania się tłuszczu, wygooglowane dane mówią że otyłych mężczyzn jest więcej niż kobiet i to o dobre 10%. Niedoczynność nadczynność tarczycy to też problemy z gospodarką hormonalną organizmu a rozwiązaniem są leki i dobra dieta, retencja wody to też nie jest problem typowo kobiecy, nie rób sobie sama pod górkę takim sposobem myślenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sahkez zobacz ile tłuszczu masz w ciele przeciętnej kobiety i przeciętnego mężczyzny. I poczytaj dlaczego kobieta ma go więcej.

Mówiąc o #!$%@? hormonów nie mam na myśli problemów z tarczycą - antykoncepcja to są hormony same w sobie, i #!$%@? naturalnego cyklu hormonalnego powoduje cały szereg #!$%@?ących pierdół np. W/w retencja wody czy przybranie na wadze. Ofc zależy jakie tabletki ale byle ginekolog to potwierdzi. Nikt nie mówi że tabsy (czyli
  • Odpowiedz
@milvanb nie przetłumaczy bo wy mówicie z punktu widzenia mezczyzn a my z kobiet, jak kiedyś powstanie możliwość zamiany ciał to się do was odezwe ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo chetnie sie zamienie na miesiac np. żebyście uswiadczyli calej palety hormonów XD
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Nie, to nie jest punkt widzenia mezczyzn. To punkt widzenia nauki. Ja tez moglbym sie zalic, ze musze jesc 4000kcal zeby przytyc, a znajomy 2800. Po prostu kazdy jest inny i jedyny element porownawczy, to nauka. Kwestia odchudzania, dietetyki i treningu to kwestia indywidualna, tak jak mowisz ma na to wplyw wiele czynnikow, ale w warunkach laboratoryjnych (a o takich mozemy dyskutowac) zachowanie czy to kobiet, czy mezczyzn bedzie
  • Odpowiedz
A jesli masz jakas wiedze na temat pozyskiwania energii z powietrza, prosze podziel sie nia ze mna, bo bardzo czesto nie moge przejesc 5000 kcal, a czasami po prostu potrzebuje takiej ilosci. Albo podziel sie jakims magicznym sposobem, zeby jesc kalorie... nie jedzac ich.
  • Odpowiedz
@milvanb no i to jest sedno tematu, przecież ja nie mówię że ojezu hormony bo to bo tamto i nigdy nie schudne ojeeeej.

Cała gównoburza jest o to że mem pokazuje że facetowi ciezko o sylwetke a kobieta ma nie #!$%@?ć jak świnia i będzie chuda, wiec caly twoj komentarz wskazuje na to że mem to gówno prawda, i o to mi chodzi?
  • Odpowiedz