Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik też ale na własnej sķórze wiem że geny też mają znaczenie. Mam kuzynkę w tym samym wieku i mogła #!$%@? jak prosię (np schaboszczaka z majonezem i ziemniaki ze śmietaną o 2 w nocy) a nosila rozmiar 34/36
Ja za tamtych czasów dieta, zdrowe żarcie i sporty i ulana świnia. Dobrze że to już przeszłośc, a role nawet się odwróciły xD
@PaulStanley ale porównując takie sytuacje to trzeba brać pod uwagę ogólny, na przykład tygodniowy sposób odżywiania

to tak jak pod tagiem szczury piszą że potrafią zjeść super giga kebaba a są chudzi, ale nie biorą pod uwagę że super giga kebab ma 1500 kcal, do tego śniadanie i kolacja i jedzą 3000 kcal czyli mało
A kto inny naje się małym kebabem, ale do tego zje jeszcze w ciągu dnia 5 posiłków
@MarianAlkoholik genetyka też. Mój były mógł jest tyle co legion wojska. Po dwóch schaboszczakach na obiad chciał dokładkę, a był chudziutki jak trzcinka. Twierdził że jego sekretem jest częste jedzenie ale on jadł często i dużo. Lubił też słodycze. Ja mam w sumie podobne (dieta: lubię pizze, McDonald's, nie jem śniadanie i wpierdzielam nocami, znajome zalecają mi nick: dagmara4000kcal) nawet jak chciałam to nie mogłam przytyć powyżej 50kg by móc oddawać krew.
@Estetykatopodstawa jadłam po 1000kcal dziennie i schudłam 1lg/miesiąc. Byłam na takiej diecie kilka miesięcy i myślałam że mi całkiem rozwali metabolizm, ale nie.
Jadłam później po 2500-3000 dziennie nie przytyłam ani kilograma. A mogę #!$%@? ciasto do sniadania, obiadu i kolacji oraz zaczynać dzień trzema paczkami i kawa z cukrem. Miałam okresy, gdy liczyłam kalorie, jak na Wielkanoc wyszło mi 6000 to przestałam
Siostra ze swoim facetem odchudzali się na Dukanie (ona
a słyszałeś o takim zjawisku że jak za mało się żre to tez nie mozna zrzucić wagi bo organizm jest na głodówce?


@PaulStanley: Czyli organizm skąd pobiera energie do życia? Z #!$%@? przestrzeni kosmicznej? Słońca? No nie, wtedy właśnie pobiera z tkanki tłuszczowej, a następnie z mięśni. Więc musi dochodzić do spadku wagi.
Organizmu nie oszukasz.

@kt13: No tak ale liczyłaś kalorie, czego koleżanka PaulStanley nie robi.
Metabolizm bardzo ciężko
@Estetykatopodstawa z tkanki tak, ale kiedy jesteś na głodówce organizm odkłada więcej zapasów w tejże postaci. Nie mowie tu o radykalnych przypadkach jakie wymieniłeś.

Co nie zmieni faktu że próbujesz mi wpierać że wpieprzanie dokładnie tego samego żarcia ale w podwójnych porcjach nie jest 2x tyle, no nie rób #!$%@? z logiki