Wpis z mikrobloga

@JulienSorel: Tęsknie za swoją gildią z WoWa. Masa różnorodnych ludzi z Europy, każdy łamanym angielskim, ale raidy robiliśmy w swoim tempie i dumni, że idziemy do przodu. Atmosfera była niesamowita, bo kto miał problem to mu się pomagało jak umiało. Z czasem coraz mniej ludzi się logowało, progres był mizerny, więc niektórzy też odeszli. Sam z braku czasu porzuciłem grę, a gdy wróciłem po 3 miesiącach zobaczyć co się dzieje -
@JulienSorel: najwiecej internetowych ziomeczkow i ziomalek miałem w Battleknight i Gladiatusie, a potem nie wiem czemu wszystkie kontakty sie pourywaly :/ Jeszcze jakieś pojedyncze w Tibii. Ciekawe co u nich.
@JulienSorel: Lata temu grałem w Diablo II z gościem o nicku Xennanazaparcia. Graliśmy za sobą bardzo dużo. Pewnego razu wypadł mi na tristrunie perfect torch dla druida. Obiecał, że jak pofarmi to da mi ISTa, ale żebym tylko dał mu tego torcha (cena jak za darmo) Zaufałem mu... od tamtej pory go nie widziałem. Xennanazaparcia jeśli to czytasz, to dalej czekam na tego ISTa