Wpis z mikrobloga

@Bekon2000 ja mam konto a w sumie to korzystam z konta chlopaka i mysle, ze zdecydowana wiekszosc produkcji netflixa jest po prostu cienka. Onejrzalam kilka filmow nienetflixowych, breaking bad i better call saul i to by bylo na tyle, tez nie kumam szalu. Aczkolwiek ja ogolnie sie rzadko wkrecam w seriale.
@MrPawlo112: @Polaczek_Cebulaczek: @Michael-Knight: Częściej oglądam nagrane wcześniej filmy (nawet seriale) w TV niż samego Netflixa. Mając tam konto długo, będąc w miarę na bieżąco bo nie urodziłam się wczoraj, to tam aktualnie nie wychodzi nic za co czułabym, że warto zapłacić. I z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Każda produkcja jest gorsza od poprzedniej. Mam wrażenie, że wraz z popularnością spadła dramatycznie jakość. Jest też w tym element
@Crantor: HBO poziomem, a nie ilością bije Netflixa od dawna. No, ale większość woli sobie i tak obejrzeć kolejne twory-córki Riverdale pokroju rzymskich dziewczyn czy odnóża domu z papieru. I nic z tym nikt nie zrobi jeśli 80% użytkowników właśnie tego oczekuje.