Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Ludzie walą sobie do tego bo to wygodne, dużo treści a za 13 zł (składając się ze znajomymi), staje się to tańsze od kablówki i kina razem wzięte. Ja sam korzystam z netflixa sezonowo, jak wyjdzie coś fajnego.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: tez mnie to zastanawia. ja jestem wierna fili.cc dopóki nie ściągną. jak mowię na roku, że nie mam netflixa to każdy od razu pyta czemu, przecież można robić pakiety jakieś tam rodzinne i przecie na netflixie jest wszystko xDD
  • Odpowiedz
@Bekon2000 ja mam konto a w sumie to korzystam z konta chlopaka i mysle, ze zdecydowana wiekszosc produkcji netflixa jest po prostu cienka. Onejrzalam kilka filmow nienetflixowych, breaking bad i better call saul i to by bylo na tyle, tez nie kumam szalu. Aczkolwiek ja ogolnie sie rzadko wkrecam w seriale.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: @Polaczek_Cebulaczek: @Michael-Knight: Częściej oglądam nagrane wcześniej filmy (nawet seriale) w TV niż samego Netflixa. Mając tam konto długo, będąc w miarę na bieżąco bo nie urodziłam się wczoraj, to tam aktualnie nie wychodzi nic za co czułabym, że warto zapłacić. I z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Każda produkcja jest gorsza od poprzedniej. Mam wrażenie, że wraz z popularnością spadła dramatycznie jakość. Jest też w tym element
  • Odpowiedz
@Crantor: HBO poziomem, a nie ilością bije Netflixa od dawna. No, ale większość woli sobie i tak obejrzeć kolejne twory-córki Riverdale pokroju rzymskich dziewczyn czy odnóża domu z papieru. I nic z tym nikt nie zrobi jeśli 80% użytkowników właśnie tego oczekuje.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Boom jest na to co trafia do kobiet bo one się zachowują wszystkie dokładnie tak samo. W czasach gdy trzeba było poszukać filmów działało wiele serwisów bo klientami byli faceci a jeden wolał serwis X, drugi Y a trzeci G.

Masowy rynek wygrywa się prostotą obsługi i akceptowalną jakością bo wtedy usługę lub produkt masowo kupują kobiety.
  • Odpowiedz