Wpis z mikrobloga

@WojTech80 jedna Ci powie ze wyglądasz lepiej w tych, a druga ze w innych, kwestia indywidualna. Przecież nie postawią Ci Jacykowa w optyku, który powie Ci ze okrągłe oprawki uwydatnią 3 podbródek, a ten kolor oprawek doskonale współgra z limem pod okiem.
  • Odpowiedz
@WojTech80: lekarzy okulistów często ma Vision Express ale ceny okularów tam to pomyłka więc warto odwiedzić oddzielnie okulistę i później z receptą salon z okularami
  • Odpowiedz
@MrDeadhead: dzięki za namiar

@kozabonzo: na Jacykowa nie liczę:) ale gdzieś mi mignęło kiedyś na wykopie, że w którymś zakładzie przychodzi jakaś stylistka. Dla mnie to trochę jak z wystrojem mieszkania - można samemu dobrać jak się podoba, może teściowa doradzić, ale można zlecić to komuś, kto się na tym zna.
  • Odpowiedz
@WojTech80: a to ja Cię zaskoczę - Binokle na Długiej - Pani Paulina jest prawdziwą profesjonalistką i kocha modę i okulary - idealnie Ci dobierze okulary, ja swoje mam zajebiste. Ale same oprawki kosztują 1k+ :) Jeśli Cię stać i chcesz wyglądać super to idź tam - możesz się odezwać na priv moze Ci ogarnę zniżkę jakąś :D
  • Odpowiedz
  • 2
@WojTech80 Taki mały protip: wybierz powiedzmy 3 oprawki które ci się najbardziej podobają i zrób sobie w nich zdjęcia- będzie ci łatwiej porównać jak w nich wyglądasz i jak cię będą widzieć inni :)
  • Odpowiedz
  • 2
@WojTech80 ja tam ostatnio zakupilem druga pare okularow u Fielmanna - najpierw badanie wzroku od ręki, pózniej wybór oprawek i tydzień pózniej okulary do odbioru. Do tego jest ubezpieczenie zwiazane z porysowaniem sie szkiel (ostatnio z niego skorzystalem w innej parze okularow). Nie wiem jaki jest rozstrzał cenowy w innych salonach, bo korzystalem tylko z fielmana.. ale do tej pory wszystko bylo jak najbardziej ok :)
  • Odpowiedz