Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #silownia #odchudzanie

Sprawa wyglada nastepujaco:

Waze aktualnie 82kg, chce do lata zrzucic 10kg (176cm here, nie istnieje dla #rozowypasek)

Co do figury, chce schudnac z brzucha i cyckow (Rece, nogi, buzie mam w porzadku, zostal mi tylko bebzon i boczki od jedzenia slodyczy)

Rano jem sobie Jogurt naturalny (taki z lidla, ma malo cukru, 400g) platki owsiane blyskawicze, dodaje do tego jakis owoc (malego banana / jablko / kiwi / brzoskwinie)
Na drugie sniadanie bulke z maslem / szynka i ogorkiem
Na obiad staram sie jesc cos "fit" (ok 100g miesa / ryby, 50-100 gram ciemnego ryzu / kaszy, i troche surowki) lub jakies pierogi.
Na kolacje zjem sobie serek wiejski / dwie parowki z chlebem.

Jakie cwiczenia polecacie, aktualnie chodze 3x tyg na silownie, glownie kardio (Bieznia, orbitek, stepper) przez godzinke, od marca wpada rower do pracy (40km dziennie).

Co polecacie jesc na kolacje? koncza mi sie pomysly.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: Polecam zacząć od zainstalowania Fitatu, szacowanie kalorii naprawdę pomaga chudnąć, a przy tym jem co lubię, byle się mieścić w limicie. Jeśli chcesz robić 40km dziennie to ja na twoim miejscu bym się nie martwił.
  • Odpowiedz
@denigger: Jeszcze lepsza zabawa jest z ich trolowaniem, podpuszczaniem, a jak zaczną wyzywać to sprucie się do moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz