Wpis z mikrobloga

Krucjata - przesłuchanie ścierwa, psubrata, tfu, asasyna
#lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad

**
Po wydaniu najważniejszych rozkazów Pietro wraz z Dante / @Akumulat /, Frothim / @Diamond-kun /, Sebastienem / @Zeroskilla /, Unoldem / @Uaimmiau / i jego medykiem wraz z dodatkowymi strażnikami udali się do izolatki, a raczej pomieszczenia umocnionego i przerobionego na izolatkę, w której przetrzymywany był asasyn. Mijali kolejnych strażników i kolejne zamknięte drzwi.

Jeden asasyn, a tyle zachodu dla tej abominacji - pomyślał Pietro - lepiej być uważnym.



Weszli do środka. Pomieszczenie było praktycznie puste, nie licząc małego stolika i zydla stojącego pod ścianą, gdzie siedzieć miał medyk to na środku pomieszczenia stało coś na kształt katafalku, asasyn rozpostarty i przywiązany i przykuty do każdej kończyny, ostrożności nigdy za wiele. Worek na jego głowie.

Pietro podszedł do stołu, rana po strzale była zatamowana, ale nie zszyta. Nie wykrwawi się, ale prędko się nie zacznie goić. Trabucci popatrzył na towarzyszy. Hrabia Dante ustawił się pod ścianą. Widać było w oczach Sebastiena ogień i zemstę, Unold rozmawiał z Rainmarem po cichu, a Frothi ustawił się obok Generała, chyba przyzwyczaił się już do roli tłumacza.

*
Hassan Hussain / @Miloszun / - zaczął mówić Pietro - zawód, psi tfu syn, bez obrazy dla mojego Ferusa, ścierwo i abominacja plugawiąca tę świętą ziemię. Czy to tobie obrońcy mają być wdzięczni za to, że dziś zginęli? Zaufali twojej sile? Dobra nie ważne. Postawię sprawę jasno (Frothi tłumacz proszę):

Jaka jest sytuacja widzisz, niezbyt komfortowa dla ciebie, ale myślę, że uda nam się dojść do porozumienia. Zakładam, że chcesz żyć. A jeśli chcesz żyć to oczekuję pełnej współpracy. Każdy moment zawachania, każda najmniejsza próba kłamstwa lub odejścia od tematu skutkować będzie tym, że przypomnę ci kto kogo tutaj więzi. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Jeżeli ktoś z tu obecnych ma jakieś pytanie, to nie krępujcie się, można zadawać. Po każdym pytaniu damy naszemu tutaj obecnemu chwilę na odpowiedź, potem pomożemy mu.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas Hassan Hussain
Nie! Czekajcie! Dwóch assasynów siedzi w Latakii. Kazali mi iść z nimi, ale wtedy zobaczyłem szansę bierze głęboki wdech. Chciałem zabić kogoś z was, ale mnie złapaliście. Położenia armii nie znam, działamy samodzielnie.
  • Odpowiedz
@Queltas: Hassan Hussain
Raporty idą przez pośredników, nie wiem jakich, jest ich dużo. Co do assasynów to.. to.. traci siły
jest Nasir, jeden z naszych najlepszych ludzi
wykrztusza
a razem z nim
mdleje
  • Odpowiedz
Hassan Hussain
Nasir to prawa ręka sułtana, niezwykle potężny assasyn. Jego imię budzi strach nawet u najwyżej postawionych generałów, bo wiedzą, że wystarczy jeden rozkaz dla Nasira i już mogą pożegnać się z życiem. Ma ponad 3 metry wzrostu i zawsze nosi ze sobą łuk. Jeden strzał z trucizną gwarantuje los gorszy niż śmierć. Jeżeli chodzi o plany na teraz, to bardzo mi przykro, ale nic nie wiem. Nie wiem także czego
  • Odpowiedz
Unold von Uaim

* uderza asasyna w twarz jakąś miską *
Powiesz mi teraz przyjacielu wszystko co wiesz o innych asasynach i jak wygląda ich współpraca z jihadem bo inaczej odrobisz się jeszcze kilku fikuśnych kresek na twarzy. I do wesela się nie zagoi
@Miloszun
  • Odpowiedz
@lacuna
Hrabia de la Gregua - pułkownik PA z zamiłowania kat
@Diamond-kun witaj szwagrze, co Ty tutaj robisz? Przecież nie lubisz takich atrakcji.
Jeszcze męczycie się z ta pchła pustyni? Gadaj saracenski wypierdku, po co .. a w sumie to nie ma sensu
  • Odpowiedz