Wpis z mikrobloga

@VeleiN: jedna kostka czekolady i jakaś 1/6 puszki mleka kokosowego xD z czego ty mnie chcesz rozliczać chłopie? Wiesz jak moje inne posiłki wyglądają, czy się czepiasz, bo ci nudno?
  • Odpowiedz
@arsaya: po prostu znam kilku wegan ideologicznych co sami się wprawiają w kłopoty zdrowotne. Żeby się bawić w weganizm trzeba mieć wiedzę o dietetyce. Nie, nie wiem. Wywnioskowałem po jednym niezdrowym posiłku, tak, prawdopodobnie pochopnie...
  • Odpowiedz
@VeleiN: rozumiem, że jeśli osoba jedząca na co dzień mięso zje czekoladę z colą, to zjada zwykły, niezdrowy posiłek, a jeśli weganin zje czekoladę z colą, to zjada TYPOWY POSIŁEK WEGANINA IDEOLOGICZNEGO?

Według statystyk weganie są znacznie zdrowsi od wszystkożerców. Czy wynika to z jakichś szczególnych zalet samego weganizmu, czy z faktu, że weganie po prostu ogólnie bardziej myślą o tym, co jedzą - nie wiem.

Jeśli jednak twierdzisz, że statystyczny
  • Odpowiedz
@smyl: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem że typowy weganin ideologiczny się niezdrowo odżywia. A nie każdy.
Żeby bawić się w statystykę, to trzeba też znać podstawy tej nauki.
Człowiek naturalnie jest wszystkożercą i na całym świecie normą jest okazjonalne jedzenie mięsa. Tak więc masz niesamowicie dużą próbę badawczą. Problem polega na tym że ludzie którzy nie dbają o dietę będą w większości wszystkożercami. Natomiast weganie w ogromnej mierze będą znali
  • Odpowiedz
Problem polega na tym że ludzie którzy nie dbają o dietę będą w większości wszystkożercami. Natomiast weganie w ogromnej mierze będą znali podstawy dietetyki, gdyż, dla wielu z nich to kwestia zdrowotna, a reszta powinna wiedzieć że to dieta trudniejsza.


przecież napisałem o tym, w jakim celu to powtarzasz?

Napisałem że typowy weganin ideologiczny się niezdrowo odżywia. A nie każdy.


@VeleiN: Ty przez "typowy przedstawiciel grupy" uważasz "margines nieistotny", czy co
  • Odpowiedz