Wpis z mikrobloga

@L3stko: ja bym chciał dokładny opis dwóch stron i ewentualnych świadków a nie takich lakonicznych, jednozdaniowych relacji bo wyrok wydajesz bardzo łatwo. Jeżeli zabrał broń i zaczął się z nią oddalać to skąd te dwa strzały?
Jeżeli zabrał broń i zaczął się z nią oddalać to skąd te dwa strzały?


@turok2016:
A wiesz, że można mieć ze sobą więcej niż jedną sztukę broni?
Dajmy na to -- karabinek w futerale a pistolet w kaburze za paskiem?
To serio takie trudne do pojęcia?

A jak ktoś mi #!$%@? mój karabinek -- to grozi mi do roku mamra -- tego pewnie też nie wiesz?
@Polinik: nadal brak szerszego tła tej sytuacji, wszędzie ta sprawa bardzo ogólnie opisana, jednak jak zwykle ludziki wszystko wiedzą, jednak tą szczegółową wiedzą się nie podzielą bo nie.
@L3stko: @ppqa: @JudzinStouner: @Polinik:

... ja odegram rolę adwokata diabła i powiem coś takiego... z całej tej afery rozumiem że typ który zabrał broń Stiopie był jego kolegą z pracy i chciał sobie zrobić po prostu heheszki (nie wnikam w poziom tego dowcipu)... czy naprawdę nie dało się zastosować środka w postaci liścia albo gonga na głupi ryj typa zamiast odgrywać sceny ze Szklanej Pułapki ?

Próbuję postawić
@JudzinStouner: Wiele zależy od świadków. Myśle ze nie w miałbyś takich problemów, gdybyś został jawnie napadnięty i ktoś potwierdziłby twoją wersję.

On na kogoś takiego nie mógł liczyć - w którymś artykule ich cytują i wychodzi na to ze nie był lubiany w pracy i nie miał tam wielu znajomych, nie było nikogo kto by się za nim wstawił - dlatego zrobiono z niego niedoszłego mordercę, a ze złodzieja ofiarę. Dodaj