Wpis z mikrobloga

@Grzolsat Mam teraz odpowiadać ci na każdy losowy artykuł który wyciągniesz. Zdradzę ci #!$%@? sekret tego świata, te artykuły mają się czytać, a co się pięknie czyta - no kontrowersje, a to jest jedna z nich, nie chcę wyciągać zbyt śmiałych przypuszczeń, ale odnoszę wrażenie, że prawdziwymi odbiorcami ich są konserwatyści, bo widziałem multum artykułów o mitycznej już Szwecji. Ale dobrze przyznam ci rację ten artykuł to kpina ma 0 wartość
  • Odpowiedz
@Bartek1119994: Ale co to ma do mojego posta. Polska jest jednym z państw, gdzie jest bardzo mało nie-białych. I jakoś przestępstw jest mnóstwo. A ten obrazek sugeruje, że w takiej sytuacji w ogóle nie powinno ich być xD

Już nie mówiąc o tym, że łączenie przestępczości z kolorem skóry jest idiotyczne, bo to jest korelacja a nie związek przyczynowo skutkowy. Nie mają genu przestępcy, tylko albo żyją w krajach mniej
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Jakbyś sprawdził, to przestępstw w porównaniu do krajów Ameryki Południowej i Afryka jest naprawdę mało. Głupoty gadasz ojkofobie. Kierujesz się tradycyjną narracją "ALE POLACY TEŻ (i wstaw tu frazę)". PS. Sprawdzałem.
  • Odpowiedz
Jakbyś sprawdził, to przestępstw w porównaniu do krajów Ameryki Południowej i Afryka jest naprawdę mało.


@Bartek1119994: Szok, mało rozwinięte kraje mają wyższą przestępczość. Nie spodziewałem się :D

Głupoty gadasz
  • Odpowiedz
@Bartek1119994: A to jak nie widzisz to nie ma, spoko xD W tych wszystkich państwach w Afryce i Ameryce Płd. byłeś osobiście i też sprawdziłeś rozumiem?

http://statystyka.policja.pl

Bezpieczeństwo wzrasta, ale twierdzenie że zniknęła przestępczość... xD A trzeba wziąć jeszcze pod uwagę, że jakieś drobne kradzieże czy pobicia są często niezgłaszane. Nawet gwałty bardzo często nie sa zgłaszane.

Z reszta niezaleznie od tego czy jest u nas utopia czy taki obrazek
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Nie zniknęła przestępczość, ale ja pytałem skąd się wzięło 500 000 przestępstw w Polsce rocznie? czy przekroczenie prędkości o 10 km/h tez ma znaczenie? Nie znam Polaka, który by zgwałcił kobietę. Nie byłem, ale mam takie coś (przynajmniej podam źródła w porównaniu do ciebie).
Mają, wstawiałem post "Dlaczego jestem realistą rasowym"
http://www.wykop.pl/artykul/4548437/dlaczego-jestem-realista-rasowym/

No a tutaj
  • Odpowiedz
ale ja pytałem skąd się wzięło 500 000 przestępstw w Polsce rocznie?


@Bartek1119994: No ludzie popełniają przestępstwa. Czego się spodziewałeś?

czy przekroczenie prędkości o 10 km/h tez ma
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Lecisz po emocjach przezywając mnie.
Chciałem tylko, abyś porównał przestępstwa w krajach europejskich i w krajach afrykańskich, jak również i krajach Ameryki latynoskiej. Gdy zobaczysz poziom przestępczości w tych krajach to dowiesz się dlaczego Trump wygrał w USA.

W dodatku zamiast merytorycznych argumentów (prosiłem o porównanie przestępstw) przezywasz i smieszkujesz irytująco.

Podałem dane w artykule, które wyjaśniają to co piszesz i co? "Manipulacja".
  • Odpowiedz