Wpis z mikrobloga

Znowu SUMO :P Ostatni raz robiłem ~7 tygodni temu, trudne 265kg, dzisiaj łatwe 265kg na luzie bez nakręcania się.
A szczerze mówiąc rozgrzewając sie, sądziłem że te 265kg to pójdzie z wielkim trudem, bo ewidentnie nie mój dzień. Dalej nie dokładałem, bo jak już pisałem zmieniłem taktykę ;) NIe nakręcam się, robię PR i przechodzę dalej.

To 260kg to był pierwszy raz jak robiłem ciąg sumo, to 265kg drugi raz w życiu :). Technika jak zawsze jedyna właściwa czyli "na pałę".

W każdym razie fajnie mieć nagrane treningi, można sobie fajnie to zestawić :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Znowu SUMO :P Ostatni raz robiłem ~7 tygodni temu, trudne 265kg, dzisia...
  • 31
Czemu robiłeś pierwszy raz na takim dużym ciężarze, nie byłoby lepiej nauczyć się ruchu na ~20% mniejszych obciążeniach a dopiero później dokładać?


@Kedarr: A kto ma na to czas? Ja co tydzień robię 1RM w przeróżnych odmianach ćwiczeń (Westside Method) gdybym za każdym razem miał uczyć się techniki to nigdy bym nic cięższego nie podnosił lol.

Technika i tak pełni drugorzędną rolę liczy się po prostu siła. A gdyby było inaczej
@IntruderXXL: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
Nie chodziło mi o stawianie techniki nade wszystko a bardziej o to, że takie podejścia mogą być kontuzjogenne.


@Kedarr: Wiesz wszystko jest niebezpieczne, schodzenie ze schodów także. A gdyby 1RM były tak jakoś wielce niebezpieczne, to po zawodach każdy by kończył w szpitalu.