Wpis z mikrobloga

Jutro rozpoczynam proces zycia w biedzie, zeby wzmocnic charakter i przetestowac nagorszy scenariusz by zyskac zajebisty komfort.
10 zł dziennie na szame. 280 zł w lutym to oznacza jakies 600-900 w kieszeni.
Nie wiem #!$%@? czy przezyje to bo 300 to szlo na sama cole i energetyki.
Picreal z dzisiejszych zakupow za 75 zl. Publikuje to bo inaczej bym zrezygnowal po 2 dniu :D
#dzienza10 <-- nowy tag to moge tagowac
Pobierz Arturian - Jutro rozpoczynam proces zycia w biedzie, zeby wzmocnic charakter i przete...
źródło: comment_jmtAIxLBlpLD1djheSElWggjUMfSAOK6.jpg
  • 242
@Arturian Od 1,5roku wydaje z 350zl na jedzenie miesiecznie i powiem ci szczerze ze tak jak trzymam kciuki, tak tez postawilbym dobra flache ze nie dasz rady
@Ulica: no wiem, ze popelnilem juz kilka bledow na starcie i domyslam sie ze ciezko bedzie ale w ostatecznosci dokupie cos do tego co teraz tak zeby zmiescic sie w budzecie a czesc z tego zamroze.
Mam jednak nadzieje, ze mi sie uda i naucze sie chociazby nie marnowac tyle szamy co do tej pory.
@lukaszzz: tak wiem ale wez pod uwage, ze jak sie zarlo duzo fastfoodow itd to jest to skok na gleboka wode :D
@Errad: jakie to sa szejki? Podaj nazwe jak mozesz. Tez mam w domu ze 3 bialka i czesto mieszam je z roznymi bajerami typu maslo orzechowe, jagody itd no ale czelendz to czelendz.
@kok_fin: Ta zabawa ma inny cel niz oszczedzanie ale to mily skutek uboczny oczywiscie. O dodatkowe zrodla staram sie dbac codziennie bo nie pracuje na etacie. No ale to oczywiscie dobra rada i zgadzam sie z nią.