Wpis z mikrobloga

Jutro rozpoczynam proces zycia w biedzie, zeby wzmocnic charakter i przetestowac nagorszy scenariusz by zyskac zajebisty komfort.
10 zł dziennie na szame. 280 zł w lutym to oznacza jakies 600-900 w kieszeni.
Nie wiem #!$%@? czy przezyje to bo 300 to szlo na sama cole i energetyki.
Picreal z dzisiejszych zakupow za 75 zl. Publikuje to bo inaczej bym zrezygnowal po 2 dniu :D
#dzienza10 <-- nowy tag to moge tagowac
Arturian - Jutro rozpoczynam proces zycia w biedzie, zeby wzmocnic charakter i przete...

źródło: comment_jmtAIxLBlpLD1djheSElWggjUMfSAOK6.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
@Arturian: A policzyłeś kalorie tego co kupiłeś? 75zł=7,5 dnia, czyli potrzebujesz jakieś 15k kalorii, a nie wiem czy na tym zdjęciu masz nawet 10k. No chyba, że masz z czego zrzucać, ale to też nie w ten sposób, tydzień się pogłodzisz, a potem odpuścisz i odbijesz to sobie podwójnie. Jak już musisz coś gazowanego, aby poczuć, że coś pijesz no to spoko, ale wystarczyło wziąć Oazę, a za różnicę w
  • Odpowiedz
@Bolszoj: mam z czego zrzucac i to jest ukryty cel akcji :D Natomiast mozliwe zrobie wczesniej zakupy, zeby wyrownac to jakos. Np czesc miesa pomroze. To byl nieprzygotowany spontan.
A co do oazy to ja sie nie znam myslalem, ze to jest najtansza woda w biedrze. Wezme oaze nastepnym razem.
  • Odpowiedz
@Krupier: Filtry węglowe nie są skuteczne w usuwaniu rozpuszczonych zanieczyszczeń nieorganicznych lub metali takich jak sole lub minerały (zanieczyszczenia powodujące osady lub twardość wody). Usunięcie tych zanieczyszczeń wymaga zastosowania filtru odwróconej osmozy lub destylacji.
  • Odpowiedz
najgorsze ze mam pomidory w puszce mutti ale nie moge ich uzyc.

3500 tysiaca zgloszen. Musialbym leciec celowo chyba o 5 do selgrosu zeby 5:15 wyslac z telefonu zgloszenie :D

Kuszace ale kloci sie z zalozeniami wyzwania.

EDIT: Dobra to od 5 stycznia a nie 5 lutego wiec w ogole nie ma o czym gadac bo juz na bank koniec puli.


@Arturian: zgłaszałem przeciery Mutti kilka dni temu, zakwalifikowali mi
  • Odpowiedz
@moonlisa: te kosztowaly 8 zl 20 sztuk, wiem ze moglem ale to byl nieprzemyslany spontan. Tzn spontanicznie sie zastanawialem. Jak juz pisalem powyzej chodzi o zasade 10 na dzien wiec spokojnie moge jutro zrobic kolejne zakupy. Byle by zmiescic sie w kwocie finalnej.
  • Odpowiedz
@kieru: Bieda to nie jest skrajna nędza. Ja wiem, ze wiele osob utozsamia cole za 99 groszy z klasa srednia ale nie przesadzajmy. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze w przypadku 10 na dzien taka cola to rozrzutnosc.
  • Odpowiedz
Bieda to nie jest skrajna nędza. Ja wiem, ze wiele osob utozsamia cole za 99 groszy z klasa srednia ale nie przesadzajmy. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze w przypadku 10 na dzien taka cola to rozrzutnosc.


@Arturian: nieuwaynie ww. to nie jest skrajna nędza... TO co zakupiłeś nie jest w żadnym stopniu oszczędne (zwłascza butelkowana woda, czy cola), od samych zakupów do kwestii zdrowotnych;)
  • Odpowiedz
jak oceniasz wędliny z szynkowaru? Nie wiedziałam że jest coś takiego ( _)


@Kotiki_to_nie_foki: mega! Robię jakoś od 2 miesięcy i właściwie nie wyobrażam sobie już powrotu do tradycyjnych wędlin. Już pomijam fakt kosztów na korzyść szynkowara, ale sam smak to niebo, a ziemia!

Przeważnie kupuję na promce szynkę/łopatkę/schab, wychodzi ok. niecałe 9zł kilo. Wyjdzie z tego kawał wędliny, z której część mrożę, a część jemy na
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: no to dokladnie moje parametry kasy do wczoraj tyle ze troche wiecej wagi :D
@kieru: tak zgadzam sie marnie cola wypada zdrowotnie ale ciesze sie, ze udalo mi sie popelnic tak proste bledy, ktore latwo bedzie mi wyelminowac pozniej.
  • Odpowiedz