Wpis z mikrobloga

@ChamskoCytuje: @AnoniGiovanni: Ogólnie uważam, że wasze domysły są bardzo prawdopodobne (i mi też to przychodziło na myśl w pierwszej kolejności), to jednak nie wykluczałbym poważnego i szczerego uczucia z ich strony. Koleś może na pierwszy rzut oka nie przyciąga uwagi żadnej panny, ale przy odpowiedniej charyzmie, dystansie do siebie i gadanemu, myślę że byłby w stanie poderwać taką dziewczynę (choć na pewno wiele innych i tak by go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Bonifacy13: Macie dla odmiany mojego znajomego z Polski. Po wypadku dziewczyna i kumple go zostawili, a jak zaczął być sławny to chcieli wracać. Obecnie samodzielnie mieszka w Warszawie, a pochodzi z głębokiego podlasia #suwalki
Twinkle - @Bonifacy13: Macie dla odmiany mojego znajomego z Polski. Po wypadku dziewc...
  • Odpowiedz
@kochamWykops: no jest to przykre, ale nie dostrzegasz sedna. Najprawdopodobniej jest tak jak napisalem wczesniej - koles ma gruby portfel i laska zlowila sobie betabankomat. Druga opcja jest taka jak napisal @ChamskoCytuje: - dziewczyna wyszla za niego pod presja spoleczenstwa albo ze wzgledu na duza empatie. Nieistotne ktora z opcji jest prawdziwa, istotne jest to, ze prawdziwej milosci, w mniemaniu ktore ty posiadasz - w tym zwiazku nie
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: właśnie dlatego będę przegrywem, bo nawet jakbym miał kasę to opcja beciaka mi nie odpowiada. dlatego najlepiej być przystojnym ale nie zamożnym, a dla przegrywów tylko roksa.
Nie wykluczam, że jest z nim z jakiś powodów, nie wierzę w żadną bezinsteresowną relację. Tak było jest i będzie, że jest coś za coś.
  • Odpowiedz
@kochamWykops: Moim zdaniem mezczyzna prawie zawsze jest beciakiem w zwiazku. Nie ma znaczenia czy jestes przystojny czy nie. Gdyby bylo tak jak mowisz, to nie byloby zdrad czy rozwodow zainicjowanych przez partnerki znanych i bogatych facetow - np aktorow czy zamoznych biznesmenow.
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: moge tylko teoretyzowac, ale jak jestes brzydki ale bogaty to rozowa moze zdradzic z przystojnym, ale w druga strone juz trudniej, bo bogaty brzydal ma do zaoferowania tylko kasę, którą nie wiem czy by przenzaczył na losowa loche.
  • Odpowiedz
@kochamWykops: Kobiecie nigdy nie dogodzisz. Jestes przystojny ale biedny, to zostawi cie dla bogatego i starszego faceta, niekoniecznie atrakcyjnego, bo bedzie pragnela stabilizacji i wiekszej opieki ze strony partnera.

Jestes bogaty ale malo atrakcyjny - kobieta zostawi cie dla przystojnego sebixa, bo bedzie jej brakowalo adrenaliny i motylkow w brzuchu.

Czego bys nie robil, babie i tak nie dogodzisz, bo one same nie wiedza czego chca. Niejeden psycholog porownywal kobiete
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: wysuwam wniosek, że należy mieć #!$%@? na nie i robić co innego, chodzić do klubów ruchać szlaufy, roksy i być samotnym ale szczesliwym.
Ale w sumie, wolalbym byc nawet zdradzonym zeby zobaczyc jak to jest w zwiazakch, ale nie dali mi nigdy. Staram sie z tym zyc.
  • Odpowiedz