Wpis z mikrobloga

Oszukaliście mnie, poszedłem do tego Jarkendar zamiast do górniczej doliny magiem na 10 poziomie i teraz nigdy nie ukończę gry a miałem to zrobić pierwszy raz bez kodów. Miało nie być żadnych trudnych potworów a tam trolle, orki blokujące drogi i #!$%@? jakieś wielkie ogniste demony a ja jaszczurki nie mogę zabić xD
Bloodwyna mi się udało cudem zabić bo się zaciął przy skale i nie mógł się ruszać ciekawe jak zabije Kruka albo te zombi i kościotrupy w świątyniach jak te strażniki mnie na dwa hity zabiją :c

I teraz dokończę grę na kodach bo się nie da inaczej :c

#gothic #gothic2 #gothic2nk #staregry #gry
SiemkaKtoPeeL - Oszukaliście mnie, poszedłem do tego Jarkendar zamiast do górniczej d...

źródło: comment_2x3uWvfDHrY2aIouXmBwdg086tEsYmJe.jpg

Pobierz
  • 85
bić pierwszy raz bez kodów. Miało nie być żadnych trudnych potworów a tam trolle, orki blokujące drogi i #!$%@? jakieś wielkie ogniste demony a ja jaszczurki nie mogę zabić xD

Bloodwyna mi się udało cudem zabić bo się zaciął przy skale i nie m


@SiemkaKtoPeeL: zacznij od początku kodziarzu to tylko 10lvl.. przyzwyczaiłeś się, że ma być łatwo i małe wyzwanie już cię przerosło. Przez takich ludzi jak ty w grach
@Michalius: Jakie wyzwanie? po prostu nie ma szans bym dostał się do tej świątyni by zdobyć zaklęcie do otwarcia bramy przez którą przeszedł kruk, tam jest milion orków, ciemno stworów a mnie banda trzech wilków zabija w kilka sekund. Próbowałem z 15 razy tam się dostać :P
@SiemkaKtoPeeL: idziesz do khorinis, zostajesz strażnikiem/magiem/najemnikiem, idziesz po raport by dostać oko innosa, zbierasz info o rudzie, garond daje pozwolenie na odebranie oka i dopiero teraz idziesz robić zadania dla saturasa. Ja zawsze tak robię bo gdy przychodzą poszukiwawcze to strasznie poziom podskakuje zwłaszcza dla maga. Możesz ich unikać albo zabijać mieczem za pomocą bryły lodu. Jeśli na tym etapie nie dajesz rady w jarkendarze przeciwko modliszka i szczura bagiennym to