Wpis z mikrobloga

Oszukaliście mnie, poszedłem do tego Jarkendar zamiast do górniczej doliny magiem na 10 poziomie i teraz nigdy nie ukończę gry a miałem to zrobić pierwszy raz bez kodów. Miało nie być żadnych trudnych potworów a tam trolle, orki blokujące drogi i #!$%@? jakieś wielkie ogniste demony a ja jaszczurki nie mogę zabić xD
Bloodwyna mi się udało cudem zabić bo się zaciął przy skale i nie mógł się ruszać ciekawe jak zabije Kruka albo te zombi i kościotrupy w świątyniach jak te strażniki mnie na dwa hity zabiją :c

I teraz dokończę grę na kodach bo się nie da inaczej :c

#gothic #gothic2 #gothic2nk #staregry #gry
SiemkaKtoPeeL - Oszukaliście mnie, poszedłem do tego Jarkendar zamiast do górniczej d...

źródło: comment_2x3uWvfDHrY2aIouXmBwdg086tEsYmJe.jpg

Pobierz
  • 85
@SiemkaKtoPeeL: ty grasz pierwszy raz w G2:NK? No bo tak to wyglada. Czytasz to co Ci sie nawinie w grze i sluchasz dialogow? Bylo powiedziane ze runy sie craftuje w zaleznosci od kregu jaki posiadasz. Najpierw zas musisz za pomoca PN kupic u okreslonego maga konkretny czar, który Ci pozwoli na stworzenie runy. U magow wody bedziesz mial lodową lance którą masakrujesz w jarkendarze. Gdzies u magow ognia mozna kupic rune
@SiemkaKtoPeeL: nie słuchaj ich bo jak czytam że ognisty deszcz w jarkendarze to mi słabo xd
Mag w podstawowej wersji gothic2 był zajebisty, tak samo mocno jak w jedynce.
Ale w nocy kruka pierwsze dwa kręgi nic nie robią jedynie na trzecim masz bryłę lodu. A jeśli nie bugujesz many to ciężko spamowac kula ognia.
Ognisty deszcz to jest kregu 5 czyli bardzo późno.
Jedynie co dobrze działa dla maga do
@Mnichuy: Jak zwiększać te kręgi? jestem na pierwszym chyba, pewnie paladynem nie można ich używać? przejdę grę chyba najpierw paladynem albo łowcą smoków a potem dopiero magiem bo bez sensu jednak grać najtrudniejszą klasą jak się ma marne pojęcie o grze :P