Wpis z mikrobloga

@Marysienka84 Ta, klasyk. Ludzie fałszują na potęgę, glownie potwierdzenia przekazu pocztowego. Przelewy też, aczkolwiek potwierdzenia niektórych banków wyglądają jak zrobione w paincie, więc sama mam wątpliwości.

Ale jak ktoś ich nakryje to od razu z mordą że niemili, że kłamiemy, że oni mają dziecko a my dziecku robimy na złość a nie im. Wstyd by mi było...
@ZajebbcieTrudnyNick Pracując w firmie podpisujesz oświadczenie, że nie możesz ujawniać procedur wewnętrznych firmy, więc do Twojego pytania co z czymś takim robimy i czy mam obowiązek to zgłosić nie mogę się odnieść i nie sądzę, że ktoś kto faktycznie ma większe plany związane ze swoją karierą Ci na to pytanie odpowie.

A jeśli miałabym odpowiedzieć co myślę (podkreślam, to jest tylko moja opinia) gdybym miała firmę to rozpatrywałabym indywidualnie takie przypadki. Generalnie
@arbuz77: jak powie, że wyglądało legitnie i nie zauważyła nic podejrzanego to nie beknie ¯\_(ツ)_/¯ problem ma oszust który ten papier składa bo zrobił to świadomie i to on popełnia przestępstwo