Wpis z mikrobloga

@adam2a: ten moment kiedy 2% mniejszość seksualna mówi mi z czym się wolno obnosić a z czym nie XDD
wygrajcie wybory i sobie przegłosujcie że jako katolowi nie wolno mi się obnosić na katolskim marszu, to przestanę XD
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: a co tu ma 2% mniejszość czy 98% większość, skoro niby mamy zagwarantowaną równość, ale nagle jakiemuś jednemu czy drugiemu przeszkadza i sami narzucają co wolno robić a czego nie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@adam2a: z tą różnicą że większość Polaków to katolicy xd jak zwykle lewica udowadnia że z logiką nie jest za pan brat xd
  • Odpowiedz
  • 65
@gnt_1 niecałe 20% przyjmujących komunię, to ta większość? Czy liczysz również tych, co chodzą czasem, ale bez angażowania się (czyli niecałe 40%)?
Czy może sumujesz obie wartości i to jest ta większość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nanoblit: nie mówimy tutaj o prawach tylko o debilnej analogii z obrazka opa xd

@maciejg: typie w każdym mieście masz kilka kościołów katolickich xd jakby było to tylko 20% to by procesji nie było xd
  • Odpowiedz
@gnt_1: Ale przecież i tak jest jedna procesja. Mieszkałam kiedyś w małym mieście, były 3 kościoły na całe miasto, nie wiem ile tam ludzi mieszkało, ale pewnie tak z 5k. I procesję organizowano razem, bo gdyby to zrobili oddzielnie to by to biednie wyglądało (nie wiem ile tam było ludzi, ale na pewno poniżej 500, czyli poniżej 10%). Pewnie w dużych miastach jest tego więcej, ale pewnie też nie tak,
  • Odpowiedz
"nie jestem jakimś katofobem ALE..." xD


@h3lloya: odniesienie do "tolerancyjnych" ludzi, którym osoby homoseksualne nie przeszkadzają, ALE nie powinni mieć równych praw i najlepiej to #!$%@?ć gejów maczetami. Ogólnie cały ten komentarz jest tak oczywistym #pdk, że bardziej się już nie da.
  • Odpowiedz
@adam2a przecież te marsze równości to jedna wielka patologia. Nie jeden gej sam przyznał, że to istna patologia. Są normalni homoseksualiści i są ci #!$%@?. Niestety #!$%@? głównie chodzą na parady równości, dlatego to jest tak nieakceptowane.
  • Odpowiedz