Wpis z mikrobloga

Dlaczego Polska musi być takim chlewem obsranym gównem?

- Smog? Rekordowo przekroczono limity, gumiaki w piecach palone na potęgę. Zdrowiej w Polsce siedzieć w domu, niż na dworze. Nawet były prezydent tego chlewu nie zna podstawowych zasad ekologii.
- śmieci? #!$%@?, przyjmujemy nawet od Nigerii. A potem "przypadkowe" pożary na wysypiskach. Tak oto wygląda innowacyjna gospodarka w Europie na miarę XXI wieku,
- Jakieś BHP? U nas to tylko prowizorka. A tak to od tragedii do tragedii. Trzeba trupów, by znalazło się zainteresowanie tematem.
- Sanepid? Panie, a na co to komu? Polacy - niczym świnie - wpieprzą wszystko ze smakiem, łącznie z solą drogową.
- Elektrownia Atomowa? Panie, to może wybuchnąć!! Poza tym my mamy już nasze polskie złoto - wungiel #!$%@?!!

Ktoś powie, że tak jest wszędzie, ale #!$%@? właśnie nie jest. Jesteśmy czarną dziurą Europy jesli chodzi o czystość powietrze, energię atomową, BHP i nawet piłkę nożną. Dlaczego tak jest ja się pytam???

#neuropa #4konserwy #polska #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
@waro: nie pisałeś tylko o powietrzu.

A z tym imo zakaz palenia flotem itp jest durny, bo niskokaloryczny flot nie emituje tylu gazów co wysokokaloryczny węgiel przy niedostosowanym piecu oraz nie wiedzy jak ekologicznie/ekonomicznie nim palić.
Także ten okres przejściowy w tych obostrzeniach nie wiele pomoże, dopiero gdy piece tradycyjne zostaną wymienione na automatyczne.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ja #!$%@?ę, aż mi się przypomniał komentarz na wykopie (który zebrał masę plusów) o tym, że Religa był najwidoczniej słabym kardiochirurgiem, skoro palił tyle papierosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: Przy takim podejściu do BHP i ogólnie do poszanowania jakichkolwiek zasad przy produkcji i użytkowaniu, to nie wiem czy nawet nie lepiej, że nie ma tej elektrowni atomowej. Jakby jakiś Janusz próbował naprawić to ze szwagrem, bo mieli najniższą cenę i wygrali przetarg na naprawę... xD
  • Odpowiedz