Wpis z mikrobloga

Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję ()
Chciałbym poruszyć temat talentu, który ostatnio mi przypisujecie. To nieprawda, talent stanowi kilka %, reszta co ciężka praca, ćwiczenia i niech to zdjęcie będzie tego przykładem. Każdy może się nauczyć rysować/malować jeśli tylko tego pragnie i czuje, że ma do tego smykałkę. Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu. Więc kredki/ołówki/pędzle w dłoń i ćwiczcie!
Miłej niedzieli ʕʔ

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #art #zwierzaczki
BajanArt - Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję (。◕‿‿◕。)
Chciałbym poruszy...

źródło: comment_YwWagg0eGzn7yhcaBTCf9Tld6BKDHogh.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@BajanArt: ja nie odbieram utalentowanym ludziom tego, że ciężko pracowali, ale pewne zdolności są wrodzone, a inne nie, najprościej pokazuje to talent muzyczny przeciwko komuś komu słoń na ucho nadepnął, obydwoje uczyli się grać technicznie na pianinie, jeden siądzie i ze słuchu zagra jakąś piosenkę, a drugi poświęci 20 godzin pracy nad tym, żeby się nauczyć grać tę samą melodię
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: upór i ciężka praca wiodą do celu, bez tego każde najbardziej obiecujące 10% talentu obróci się wniwecz, samorozwój pozwala dostrzec więcej, patrzeć szerzej, osiągnąć zdrową samokrytykę, a skupianie się wyłącznie nad swoimi 10% talentu mogą sprowadzić (z zaznaczeniem MOGĄ nie muszą) do szybkiego obrastania w piórka i poczucia "wszystko już umiem", nie generalizując oczywiście ;) Praca jest najważniejsza, a jaka radość gdy widzisz postęp :)
  • Odpowiedz
@bastianbastiante: Ja Cię bardzo dobrze rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do jakiegoś 2017 przerysowywałem zdjęcia. Uznałem, że szkoda mi na to czasu i, że to nic dobrego jako tako nie przynosi poza poklaskiem. Od tamtego czasu pomału odchodziłem od tego jak i od realistycznego stylu, ale ciężko tak od razu. Od jakiegoś czasu tworzę własne prace, eksperymentuję, robię więcej szkiców, po prostu chcę mieć swój styl i
  • Odpowiedz
@BajanArt: nie można przejść obojętnie obok takich prac. Miło się na nie patrzy. Doceniam ogrom pracy i umiejętności. Może masz jakiegoś digarta lub deviantart, gdzie przechowujesz więcej twórczości?
  • Odpowiedz
@draw_me_the_light: każda praca to strata czasu gdy się nie ma talentu. pewnych rzeczy jesteś się w stanie nauczyć poprawić je dopracowując warsztat ale w żadnym wypadku nie uda ci się wypracować talentu. to jest fundament, bez którego nie ma sensu budować domu, a widzę, że @BajanArt postawił dom bez fundamentów i piwnicy - najgorzej. dlatego Michał Anioł czy Leonardo da Vinci do tej pory uchodzą za niedoścignionych. oni mając te 10%
  • Odpowiedz