Wpis z mikrobloga

Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję ()
Chciałbym poruszyć temat talentu, który ostatnio mi przypisujecie. To nieprawda, talent stanowi kilka %, reszta co ciężka praca, ćwiczenia i niech to zdjęcie będzie tego przykładem. Każdy może się nauczyć rysować/malować jeśli tylko tego pragnie i czuje, że ma do tego smykałkę. Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu. Więc kredki/ołówki/pędzle w dłoń i ćwiczcie!
Miłej niedzieli ʕʔ

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #art #zwierzaczki
BajanArt - Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję (。◕‿‿◕。)
Chciałbym poruszy...

źródło: comment_YwWagg0eGzn7yhcaBTCf9Tld6BKDHogh.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
Ten lew z 2011 roku jest lepszy, jego szczęka naturalnie idzie do przodu pod odpowiednim kątem. Ten lew z 2017 ma za bardzo płaską twarz i jest po prostu brzydki. Jego szczęka jakoś dziwnie idzie do dołu (zamiast do przodu) pod nienaturalnym kątem. Za umiejętności oczywiście propsy :)
  • Odpowiedz
@BajanArt: wykorzystujesz jakieś zdjęcia zwierząt/postaci i później "przerysowujesz" je na kartę czy kreaujesz tę postać od zera w głowie i następnie rysujesz bez wspomagania zdjęciami? Zawsze miałem taki problem, że jak wpadłem na jakiś pomysł i chciałem przelać go na kartkę to wychodziło mi jakieś gówno bo nie potrafiłem wyobrazić detali.
  • Odpowiedz