Wpis z mikrobloga

Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję ()
Chciałbym poruszyć temat talentu, który ostatnio mi przypisujecie. To nieprawda, talent stanowi kilka %, reszta co ciężka praca, ćwiczenia i niech to zdjęcie będzie tego przykładem. Każdy może się nauczyć rysować/malować jeśli tylko tego pragnie i czuje, że ma do tego smykałkę. Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu. Więc kredki/ołówki/pędzle w dłoń i ćwiczcie!
Miłej niedzieli ʕʔ

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #art #zwierzaczki
BajanArt - Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję (。◕‿‿◕。)
Chciałbym poruszy...

źródło: comment_YwWagg0eGzn7yhcaBTCf9Tld6BKDHogh.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@niepanimaju: Jeśli patrzeć na pierwsze zdjęcia w zestawieniu to nauczyłem się wiele. Przeskok jest ogromny. Jeśli porównać poprawiony z 2013 do tego z 2017 to też widać różnicę, z tym, że ten pierwszy jest bardziej kontrastowy :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ten na dole rysowałem dwoma zestawami:
Prismacolor Premier - 700zł i Faber Castell Polychromos - 600zł. Ceny dotyczą pełnych zestawów kolorów, ale wszystkich kredek nie użyłem. Z obu firm można kupić kredki na sztuki ʕʔ
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: Dziękuję :) Wtedy miałem 16 lat, w 2011/2012 zrobiłem wtedy największy postęp bo bardziej się przyłożyłem, a rysować zacząłem od 5/6 roku życia. Mam trochę starych rysunków :)
  • Odpowiedz
Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu.


@BajanArt: gdyby 150 wzietych z ulicy ludzi cwiczylo razem z Leonardem to dziś nadal wiedzielibysmy tylko o nim. Talent to nie wgrana nam do biosu wiedza, a miara przybierania umiejętności. A im lepiej nam cos idzie i szybciej sie tego uczymy tym chetniej to robimy.

Owszem kazdy moze nauczyc sie rysować dlatego lepiej darowac sobie dyskusje o
  • Odpowiedz