Wpis z mikrobloga

Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję ()
Chciałbym poruszyć temat talentu, który ostatnio mi przypisujecie. To nieprawda, talent stanowi kilka %, reszta co ciężka praca, ćwiczenia i niech to zdjęcie będzie tego przykładem. Każdy może się nauczyć rysować/malować jeśli tylko tego pragnie i czuje, że ma do tego smykałkę. Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu. Więc kredki/ołówki/pędzle w dłoń i ćwiczcie!
Miłej niedzieli ʕʔ

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #art #zwierzaczki
BajanArt - Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję (。◕‿‿◕。)
Chciałbym poruszy...

źródło: comment_YwWagg0eGzn7yhcaBTCf9Tld6BKDHogh.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@BajanArt: jestem zdania, że jednak nie każdy się nadaje do rysowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja np. rysuję jak dziecko z przedszkola, pisać też nie umiem bo bazgrolę jak lekarz
  • Odpowiedz
Nie zajmuje się rysunkiem, chociaż lubię to, nigdy się nie uczyłam, ale moim ulubionym przedmiotem była plastyka, poświęcałam zawsze mnóstwo uwagi w czasie przygotowywania prac, bo zwyczajnie nie liczę wtedy czasu a sprawia mi to frajdę :) to takie moje bazgroły ołówkiem za 90 groszy, także cienie nie są powalające ;) może jest jakiś potencjał, sprawia mi to przede wszystkim radość, więc ołówki już zamówione ;)
drawmethe_light - Nie zajmuje się rysunkiem, chociaż lubię to, nigdy się nie uczyłam,...

źródło: comment_EDeE3mbMxTkKLOqbznimXYObO8n0wllh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Od tego jaki możesz sobie tylko wyobrazić. Mój pierwszy rysunek to była krowa, która według dziadków była fajna jak na 5/6 latka, pamiętam ich wyraz twarzy, ale nie widziałem raczej by byli specjalnie zdziwieni w celu zachęcenia do dalszego rysowania xD I niestety masę rysunków, bazgrołów itp. wyrzucili ;_;

Prawdę mówiąc to oko Smauga jak i Smaug to był szczyt moich możliwości jeśli chodzi o bardziej realistyczne klimaty. Z każdym
  • Odpowiedz
Każdy może się nauczyć rysować


Nie da rady. Ja już w zerówce jak narysowałem warszawską Syrenkę, to pani się pytała czy to Bazyliszek.
Mi nawet gra w kółko i krzyżyk wychodzi krzywo i brzydko :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Dziękuję :) Ja chciałem tak rysować i udało mi się nie patrząc na błędy bo wiem co w większości przypadków robiłem i robię źle. Zazwyczaj błędy widać jak się skończy prace, a najgorzej jak dopiero po czasie, chociaż wtedy to aż wydaje się to śmieszne :D
  • Odpowiedz