Wpis z mikrobloga

Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję ()
Chciałbym poruszyć temat talentu, który ostatnio mi przypisujecie. To nieprawda, talent stanowi kilka %, reszta co ciężka praca, ćwiczenia i niech to zdjęcie będzie tego przykładem. Każdy może się nauczyć rysować/malować jeśli tylko tego pragnie i czuje, że ma do tego smykałkę. Gdyby Leonardo Da Vinci nie ćwiczył latami, dziś nie wiedzielibyśmy nawet o jego istnieniu. Więc kredki/ołówki/pędzle w dłoń i ćwiczcie!
Miłej niedzieli ʕʔ

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #art #zwierzaczki
BajanArt - Mój postęp w ciągu 6 lat, może kogoś zmotywuję (。◕‿‿◕。)
Chciałbym poruszy...

źródło: comment_YwWagg0eGzn7yhcaBTCf9Tld6BKDHogh.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
Ciężka praca tak, ale niestety, trzeba mieć talent. Mam talent plastyczny, jestem leniwa, a i tak moje śmieszne bazgroły kochają.
No, ale gdybym zechciała zostać wokalistką?! Mam, niestety, słuch dobry i słyszę ten straszny fałsz w swoim głosie - wokalistką nigdy nie będę, choćby skały srały. Na szczęście nie mam takich ambicji;)
Do meritum: na początku jest talent. To 90 procent.
  • Odpowiedz
Nie piszę, że talent nie jest ważny, jak ktoś ma trochę talentu to będzie mu łatwiej po prostu. Rysować może się nauczyć każdy. Smykałkę czyli w sensie podejście, zaradność, jeśli ktoś stęka, że się nie nauczy to faktycznie nigdy się nie nauczy, ale jeśli czuje, że jest na siłach i postawi sobie cel to jasne, że coś z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BajanArt: to nie
  • Odpowiedz