Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W maju jestem zaproszona na wesele, jest to taka dalsza kuzynka, mamy kontakt, ale sporadyczny. Na początku roku zarejestrowałam się na Sympatii, bo hehe trzeba sobie znaleźć kogoś na wesele, ale jakie moje było zdziwienie, kiedy zauważyłam na ludziach w okolicy profil Pana Młodego. Pomyślałam, że być może kiedyś miał i po prostu sobie nie usunął, ale po dwóch dniach zauważyłam regularne logowanie na tym koncie, nie chciałam wchodzić na profil z mojego konta, założyłam jakiegoś fejka i ma tam bardzo dużo opisane o siebie, jakiej chce partnerki, że szuka miłości i tak dalej. Powiem wam, że kompletnie nie wiem co z tym zrobić, informować Pannę Młodą? Nie chce kwasu, ale z drugiej strony po co komuś konto na portalu, który jest typowo do szukania miłości. Nie wiem może przesadzam, bo to tylko konto, ale sama będąc zdradzona, lekko mnie to alarmuje.

#zwiazki #sympatia #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 136
@Brother_of_Steel: Śmiało, wyprowadź mnie z błędu. Bo na razie wychodzi na to, że się ośmieszyłeś, doskonale o tym wiesz i nie jesteś w stanie się wybronić, więc rzucasz w eter "WIDOCZNIE MNIE NIE ZROZUMIAŁEŚ, KONIEC DYSKUSJI", podkulasz ogon i uciekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brother_of_Steel litości, nie ty jeden żyjesz na tym świecie parę lat, nie ty jeden masz jakieś doświadczenia, nie ty jeden (uwaga, bo to cię chyba zaskoczy) ponosisz na codzień konsekwencje swoich decyzji. Rzucasz jakieś frazesy o niesądzeniu innych swoją miarą, a potem żelazne argumenty jak to ty swoje przeżyłeś i ty wiesz, że tak jest i koniec kropka! Każdy kto myśli inaczej to debil/dziecko/głupek/wstaw dowolną obelgę z twoich wcześniejszych postów. Zdecyduj się.
@poprostuzyj: no to powiedz mi jakie to wielkie konsekwencje #!$%@? się w nie swoje sprawy poniosłaś? Jeden przykład lepszy niż tysiące słów.
Natomiast nie, nie każdy kto myśli inaczej niż ja jest głupi. Każdy kto nie liczy się z innymi jest głupi. Ja zaś się z tobą liczę, bo poświęcam ci czas i uwagę, zamiast po prostu sobie iść. Ty zaś w swojej skrajności nie liczysz się z tymi osobami w
@thenatoorath: posłuchaj kolego, jeśli nie rozumiesz, że taki kapuś co to kabluje jest nawet gorszy od tego zdradzającego, a już na pewno moralnie na równi, to nawet milion słów cię nie przekona, że jest inaczej. Bo o takich rzeczach jak to, że "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" to nawet nie mówię. Jeśli zgniliznę moralną chcesz zwalczać taką samą zgnilizną, to powodzenia chłopcze, szerokiej drogi. Obyś nigdy nie poniósł
OP: > co uważa, że zjadł wszystkie rozumy
@Brother_of_Steel: czy ty się tak właśnie nie zachowujesz? Może bym poważała twoje zdanie, ale ty atakujesz, a nie dobrze radisz

Nie zakładaj, że jesteś taka jak wszyscy i nie zakładaj, że reakcja każdego będzie taka, jak sobie ją wyobrażasz, albo przeżyłaś, chyba że jesteś naiwną i głupią osobą

@Brother_of_Steel: ale ty też z góry zakładasz, że reakcja będzie zła, ale jednocześnie
@Brother_of_Steel: Posłuchaj kolego, #!$%@?ąc od tego, że nie zgadzam się w tej kwestii, że kapuś jest gorszy od zdradzającego, to podstawową rzeczą, z której kisnę, jest składnia Twojej wypowiedzi. W jednym zdaniu piszesz, że coś jest NIEMORALNE, by dosłownie w następnym zdaniu napisać "I nie tobie oceniać czy moralne jest to co ten koleś robi".
Dla uproszczenia, bo widzę, że masz problem z przyswajaniem wiadomości - jeśli ktoś nie ma prawa
@Brother_of_Steel podsumowując twój wywód - każdy kto postępuje wg własnych zasad moralnych, zamiast wg jedynym prawdziwych, tzn. twoich (bo ty jesteś taki doświadczony, nie to co inni, niech udowadniają biedaki moralne) jest gorszy i godny pogardy, wszakże jak śmie mieć inne doświadczenia i poglądy niż wykopowy prorok

Ja zaś się z tobą liczę, bo poświęcam ci czas i uwagę, zamiast po prostu sobie iść.

Każde twoje zdanie to złoto XD
Stary, piętnuj
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo mnie to cieszy, że słyszę takie słowa, w takim razie muszę przyznać, że miejscami trochę źle cię oceniłem. Nie chcę już polemizować, że nie zakładam, że reakcja będzie zła, bo będzie nieprzewidywalna, a to jest jakby złe samo w sobie, są takie rzeczy, gdzie nie powinno się robić rzeczy, których konsekwencji nie można przewidzieć i życie ludzkie jest jedną z takich rzeczy. Łatwo chcąc dobrze wylać dziecko z kąpielą.
@Brother_of_Steel: Standard, brak jaj zeby sie przyznac do porazki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ew. problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo juz dwukrotnie podkreslalem, ze nie chodzi mi o twoje poglady, a podwojne standardy - ty wiesz, co jest moralne lub nie, reszta nie ma prawa tego oceniac.

Tak czy siak, zdecydowanie nie jestes odpowiednim czlowiekiem do dyskusji, prezentujesz zbyt niski poziom intelektualny ( ͡° ͜ʖ
@poprostuzyj: słuchaj, to co powiesz o osobie, co najpierw używa jakiegoś argumentu, a potem, jak się ten argument podchwytuje to stwierdza, że jednak nie? Bo wiesz, albo chcesz rozmawiać, albo teraz po prostu trollujesz, bo nie możesz odpuścić, że twoje nie jest na wierzchu. Także, chcesz pogadać, to zapraszam, a jak nie chcesz, to nie marudź, że cię nie szanuje i ignoruje, bo się zachowujesz jak dziecko .
@thenatoorath: a po co mam z tobą gadać skoro twierdzisz, że

ak czy siak, zdecydowanie nie jestes odpowiednim czlowiekiem do dyskusji, prezentujesz zbyt niski poziom intelektualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


to się zdecyduj, czy jestem czy nie, bo jak na razie to ciągle coś do mnie piszesz. Jesteś jak taka rozkapryszona księżniczka, co pięć minut zmieniasz zdanie. Ogarnij się dzbanie.