Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W maju jestem zaproszona na wesele, jest to taka dalsza kuzynka, mamy kontakt, ale sporadyczny. Na początku roku zarejestrowałam się na Sympatii, bo hehe trzeba sobie znaleźć kogoś na wesele, ale jakie moje było zdziwienie, kiedy zauważyłam na ludziach w okolicy profil Pana Młodego. Pomyślałam, że być może kiedyś miał i po prostu sobie nie usunął, ale po dwóch dniach zauważyłam regularne logowanie na tym koncie, nie chciałam wchodzić na profil z mojego konta, założyłam jakiegoś fejka i ma tam bardzo dużo opisane o siebie, jakiej chce partnerki, że szuka miłości i tak dalej. Powiem wam, że kompletnie nie wiem co z tym zrobić, informować Pannę Młodą? Nie chce kwasu, ale z drugiej strony po co komuś konto na portalu, który jest typowo do szukania miłości. Nie wiem może przesadzam, bo to tylko konto, ale sama będąc zdradzona, lekko mnie to alarmuje.

#zwiazki #sympatia #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brother_of_Steel weź popracuj nad nerwami, bo Ci żyłka pęknie. Nie wiem co ma naiwność do uczciwości i przyzwoitości, a z tonu jakim się wypowiadasz ciężki coś sensownego wyciągnąć.
Jakie "głupie zabawy"? Poinformowanie panny młodej nieuczciwości przyszłego męża to dla Ciebie zabawa? Może w takim razie nie dziwne, że się tak rzucasz.

zniszcz komuś życie

Lol w ogóle, komu konkretnie? Dziewczynie, której da się szansę zweryfikować z kim się związała czy debilowi,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
@poprostuzyj: jak ty wszystko zero jedynkowo rozważasz.
A może ten ktoś, kto tą informacje otrzyma się tak załamie, że sobie zrobi krzywdę. Albo ten niedoszły Pan młody tak tą pannę zabałamuci, że się odwróci od donoszącego (bo przecież też można). Ale o tym nie pomyśleliście bando debili, bo przecież jak ktoś mówi coś innego niż reszta, to przecież jest zdradzającą szmatą.
A już zakładanie, że każdy jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to ze ty tak zareagowalas oznacza ze kazdy tak zareaguje? Nie. Idz i mow jak tak tego chcesz. Nie wiesz o co chodzi. Rownie dobrze mogli kogos szukac nawet do trojkata przez to konto i myslisz ze ona powie prawde jakiejs tam kuzynce?
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel no piękny poziom, brawo, umiesz wyzywać ludzi, w sumie sam się klasyfikujesz tymi wypowiedziami, więc daruje se wchodzenie w ten ton.
To co ta laska zrobi z tą wiedzą to jej sprawa. Wyobraź sobie (chociaż to pewnie za trudne), że na tym polega właśnie uczciwość względem siebie i innej osoby - znasz ryzyko, ale podejmujesz. Akceptowanie takiego dawania d--y po bokach stawia Cię na podobnym poziomie co tego, który zdradza.
  • Odpowiedz
Zwlaszcza ze OPka jest jakas tam daleka kuzynka panny mlodej


@Piotero1: a to jest jakaś zaleznosc,ze może mówić takie rzeczy np.siostra,a sasiadka nie?
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: naiwność i głupota. Nie możesz krzywdzić ludzi i sobie stwierdzać, że to ich sprawa. To jest moralnie nie w porządku. I nie tobie oceniać czy moralne jest to co ten koleś robi, skoro chcesz posługiwać się tymi samymi metodami, żeby temu przeciwdziałać. Rozumiesz teraz ten problem, czy dalej jesteś głupia i będziesz protestować?
  • Odpowiedz
A może ten ktoś, kto tą informacje otrzyma się tak załamie, że sobie zrobi krzywdę.


@Brother_of_Steel: a może ten ktoś dowie się po ślubie, że był cały czas okłamywany i zdradzany, a kuzynka ciągle o tym wiedziała i nie pisnęła słówkiem, mimo że mogła temu zapobiec i zrobi sobie krzywdę? tak teoretyzować jak ty to można zawsze XD

Albo ten niedoszły Pan młody tak tą pannę zabałamuci, że się odwróci od donoszącego (bo przecież też
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: nie tobie to oceniać. Powtórzę, nie możesz krzywdzić ludzi i sobie stwierdzać, że to ich sprawa. To jest moralnie nie w porządku. I nie tobie oceniać czy moralne jest to co ten koleś robi, skoro chcesz posługiwać się tymi samymi metodami, żeby temu przeciwdziałać. Rozumiesz teraz ten problem, czy dalej jesteś głupia i będziesz protestować?
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: tajemniczego klubu swingersów od razu xD kontakt mam z nią sporadyczny, ale relacja nie wygląda tak, że z nią nie rozmawiam, bo odwiedzam ją raz na miesiąc dwa. Zresztą ona była jedną z informujących potem, że mój były puszczał się na boki () Żal miałam tylko o to, że powiedziała mi dopiero po fakcie jak z nim zerwałam

@Brother_of_Steel: bardziej boli
  • Odpowiedz