Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W maju jestem zaproszona na wesele, jest to taka dalsza kuzynka, mamy kontakt, ale sporadyczny. Na początku roku zarejestrowałam się na Sympatii, bo hehe trzeba sobie znaleźć kogoś na wesele, ale jakie moje było zdziwienie, kiedy zauważyłam na ludziach w okolicy profil Pana Młodego. Pomyślałam, że być może kiedyś miał i po prostu sobie nie usunął, ale po dwóch dniach zauważyłam regularne logowanie na tym koncie, nie chciałam wchodzić na profil z mojego konta, założyłam jakiegoś fejka i ma tam bardzo dużo opisane o siebie, jakiej chce partnerki, że szuka miłości i tak dalej. Powiem wam, że kompletnie nie wiem co z tym zrobić, informować Pannę Młodą? Nie chce kwasu, ale z drugiej strony po co komuś konto na portalu, który jest typowo do szukania miłości. Nie wiem może przesadzam, bo to tylko konto, ale sama będąc zdradzona, lekko mnie to alarmuje.

#zwiazki #sympatia #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 136
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jesteś w tym przypadku odbiorcą takiej wiadomości, więc gówno wiesz co bardziej boli i gówno wiesz co się stanie. Nie zakładaj, że jesteś taka jak wszyscy i nie zakładaj, że reakcja każdego będzie taka, jak sobie ją wyobrażasz, albo przeżyłaś, chyba że jesteś naiwną i głupią osobą, albo strasznym pyszałkiem, co uważa, że zjadł wszystkie rozumy. Chcesz moralnie kogoś skrzywdzić, w imię tego co przez ciebie jest rozumiane jako
@AnonimoweMirkoWyznania: NiepełnosprawnyRogal, który to małpiszon w przeciwieństwie do ciebie piszę pod swoim nickiem, nie bojąc się krytyki, przyjmując ją na klatę i mimo wszystko przedstawiający swój punkt widzenia. Hmmm, chyba jednak ten małpiszon jest lepszy od ciebie, ty tchórzu. Zadziwiające jak dużo kapusi się boi pisać pod swoimi nickami. Przypadek? Nie sądzę.
@Brother_of_Steel kurna no już prawie ci się udało wypowiedzieć na poziomie, ale jednak nie.. natura silniejsza xd
Popełniasz podstawowy błąd logiczny twierdząc, że osobą krzywdzącą jest stroną informująca. Ona jest w temacie obojętna, nikogo nie krzywdzi tylko przekazuje informacje. To jakbyś gadał, że lekarz krzywdzi rodzinę informując ją, że krewny zmarł po tym jak ktoś go zaatakował. No tylko tak to można skomentować: XD
Moralnie nie w porządku jest oszukiwanie drugiej osoby
@Faveola: bo jesteś naiwny/naiwna i życia nie znasz. Już Sofokles mówił

"Nikt nie kocha posłańców złych wieści"

Ale już nawet #!$%@?ąc od tego. Nie wiesz jakie układy są pomiędzy tymi osobami, ani co się może w związku z tym stać. A stać się może wiele zaskakujących sytuacji, których nawet sobie nie wyobrażasz. Ktoś już trochę powiedziałem, ale umysł podpowiada kolejne. Ktoś się może mścić głupio, doprowadzając do sytuacji w których jeszcze