Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W maju jestem zaproszona na wesele, jest to taka dalsza kuzynka, mamy kontakt, ale sporadyczny. Na początku roku zarejestrowałam się na Sympatii, bo hehe trzeba sobie znaleźć kogoś na wesele, ale jakie moje było zdziwienie, kiedy zauważyłam na ludziach w okolicy profil Pana Młodego. Pomyślałam, że być może kiedyś miał i po prostu sobie nie usunął, ale po dwóch dniach zauważyłam regularne logowanie na tym koncie, nie chciałam wchodzić na profil z mojego konta, założyłam jakiegoś fejka i ma tam bardzo dużo opisane o siebie, jakiej chce partnerki, że szuka miłości i tak dalej. Powiem wam, że kompletnie nie wiem co z tym zrobić, informować Pannę Młodą? Nie chce kwasu, ale z drugiej strony po co komuś konto na portalu, który jest typowo do szukania miłości. Nie wiem może przesadzam, bo to tylko konto, ale sama będąc zdradzona, lekko mnie to alarmuje.

#zwiazki #sympatia #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 136
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Faveola: o proszę. Szacunek.
Wiesz, dlatego często się mówi, że wiedząc o tym, lepiej jest zerwać kontakt z dwoma stronami. Inny przypadek to zawsze mniejsze lub większe zło.
Bo widzisz, jednak jakiś czas byli ze sobą szczęśliwi. I nie wdajmy się w argumenty, że fakt zdrady wszystko zmienia, bo na to ciężko też odpowiedzieć, zależy od osoby. A samego faktu rozterek, czy powiedzieć i coś spieprzyć, czy nie powiedzieć i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: o bracie, widzę że trolling się udał. Jesteś całkiem strollowany. Jak kataryna. Odpowiedz na pytanie, odpowiedz na pytanie. Zapomniałeś dodać proszę. I przeprosić za epitety, bo widocznie nie jestem głupi, skoro tak bardzo pragniesz poznać moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Wolisz by ludzie zyli w przyjemnej iluzji niz brutalnej prawdzie, a to jest sprzeczne z moimi wartosciami, bo dlugoterminowo jesli ktos chce szczescia to musi sie zmierzyc z wszelkimi brutalnosciami a nie od nich uciekac, przyblizanie komus prawdy nie jest zlym rozwiazaniem
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Oczywiscie, ze ujawnienie prawdy moze miec negatywne konsekwencje, ale to są konsekwencje z ktorymi po prostu trzeba się zmierzyć, prawde trzeba zaakceptowac i ją przyjąc na klate. Świat oparty na fikcji nigdy nie jest dobry, nawet jesli wydaje sie sielankowy, to zludne i naiwne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: dalej nie rozumiesz. Jest ok, gdy te konsekwencje ponoszą zainteresowani na własne życzenie. Nie jest ok, gdy ktoś za nich decyduje. I nie ty jesteś od tego, żeby za kogoś decydować. Tak w dużym uproszczeniu, bo to #!$%@? już wszytko było, czytaj jak chcesz gadać, a nie...
  • Odpowiedz