Wpis z mikrobloga

@demagog Większość co chce umierać za ojczyznę to debile i frustraci którzy lubią sobie pofantazjować.
Mało który ma jakiekolwiek realne pojęcie o wojsku co najwyżej ubierze koszulkę "Polska walcząca" do tego skarpetki "Chwała Bohaterom" i z okrzykiem Husaria skroi komuś telefon...
Poza tym nie wiedza absolutnie nic o niczym.
A juz napewno nie wiedza ze wojna to jedno wielkie śmierdzące gówno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MI6G6: poziom #!$%@? dzieci-kwiatow odrealnionych od ksiazek i historii jest porazajacy. Pluc na zolnierzy, porownywanie ich do sprzedajnych #!$%@?. Wam sie od dobrobytu w glowach #!$%@?.
  • Odpowiedz
@demagog: no o to mi chodzi, że zgadzasz się na bycie marionetką na zlecenie polityków, niezależnie czy w okresie wojny czy nie. Marionetką, która nie może mieć własnego zdania oraz sprzeciwiać się czemukolwiek.


@4kroki: no tak, ale jeżeli tego nie zrobisz to więzienie + ostracyzm społeczny do końca życia. Uciec nie uciekniesz, bo rząd zamknie granice żeby właśnie nikt im nie uciekł przed służbą.
  • Odpowiedz
@gnidex: ja nie odczuwam smutku, tylko świadomość, że młodzież trzeba edukować jak rozwiązywać problemy bez użycia przemocy, wtrdy przyszłe pokolenia zwyczsjnie nie będą czuły potrzeby zabijania, a ktoś krzyczący że chce umrzeć za jakiś system zostanie wysłany na terapię i uświadomiony że to jego zdrowie jest najcenniejsze
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: @4kroki: W komentarzu miałem na myśli żołnierzy polskich w czasie pokoju i misji stabilizacyjnych. W razie wojny i tak wszystkich zdolnych, którzy nie uciekną, skoszarują i wypuszczą na front. To czy ktoś będzie mundurowym, czy cywilem nie będzie mieć większego znaczenia, wszyscy będą mieć #!$%@?.
  • Odpowiedz