Wpis z mikrobloga

Jak ta moja jeszcze zona mnie srogo w-----a...
Co miesiąc dostaje zabezpieczanie aliementów. Za każdym razem jak córka ma jechać czy to na obóz czy to na wycieczkę to zawsze jest ta sam tekst "Obóz/wycieczka jest droga możne byś dołożył polowe?" Na moja odmowę potrafi napisać "Skoro nie chcesz dać pieniędzy na obóz to daj przynajmniej na kieszonkowe" W Sadzie pewnie będzie udowadniać jakim to ja jestem złym ojcem bo nie dokładam się do utrzymania córki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z jednej strony chcialbym dołożyć a z drugiej właśnie po to są te alimenty a mój budżet domowy ma swoje limity.
Gra mi na emocjach jak chce...
Musiałem się wygadać

#jatheksierozwodzi #zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozwod
  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gansevudei: Czekaj, czekaj chcesz mi powiedzieć że jak żona po rozwodzie zwiąże się z innym to ten nawet nie musi dać 1 zł na bułkę bo to nie jego dzieciak? O c--j idę sobie znaleźć samotną matkę z alimentami, a dzieciak niech się j---e ( )
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: ona zdradziła, ona ma dziecko z innym bolcem, on spłaca ich mieszkanie i płaci na dziecko (swoje) i użera się w sadach.
I płaci pewnie jakies 1500zl na dziecko miesięcznie i ma dokładać na wycieczki, które organizuje ona (ale w drugą stronę to nie działa).

#madki as fuck
  • Odpowiedz
@Przepiorek wydaje mi się, że ona dostaje na życie dziecka. A nie na przypadki losowe. Wycieczki jakieś dodatkowe rzeczy są drogie. Oczywiście ojciec ma w dupie, bo wiadomo nowe życie, a wszystko na głowie matki.
  • Odpowiedz
@jathek: ludzie ale mocno zależy od tego ile tych alimentów jest! Jeżeli OP płaci po 300-500 zł co pokrywa ledwo jedzenie i podstawowe potrzeby dziecka to dupe rozumiem. Wyjazd na narty dla dziecka kosztuje 2k plus. Jeszcze wiadomo po szkole dziecko chce na basen, bo wszyscy chodzą i angielski żeby nie było debilem.
K---a kurtka kosztuje 200 zł. Buciki. Dziecko z tego szybko wyrasta i to żre ten hajs. Nie
  • Odpowiedz
@jathek: Ona chce udowodnić przed sądem, że stać Cię na płacenie znacznie więcej, a dziecko potrzebuje dużo więcej hajsu niż matka poleczka pobiera alimentów.
  • Odpowiedz
@jathek: Tak odbiegając od tematu, jak wygląda prawnie sytuacja, w której sam spłacasz wspólny kredyt? Jest szansa, że mieszkanie może zostać Twoje jeśli udokumentujesz, że żona nic nie płaciła?
  • Odpowiedz
Już kuźwa pomijając to, że sąd zasadza kwotę alimentów na podstawie wyliczeń podstawowych materiałów niezbędnych do nauki i zapewnienia bytu. Wycieczki i prezenty na urodziny nie są w tym uwzględniane, więc mógłbyś się dołożyć żeby TWOJE dziecko miało lepsze życie niż ja miałam.


@kiedysbedemialawillezbasenem: Sąd wyznacza alimenty w taki sposób, aby bez szkody dla matki został utrzymany poziom życia. Znam rodzinę, gdzie na dwójkę dzieci ojciec płaci po 10 000
  • Odpowiedz
@jathek teraz jeszcze chcesz by obcy facet płacił na twoje dziecko xd a całe alimenty na wycieczkę xd widać, że masz to dziecko w dupie, pewnie jeszcze żona musi dzwonić byś przyjechał je odwiedzić, bo przecież to benzynę kosztuje.
  • Odpowiedz
teraz jeszcze chcesz by obcy facet płacił na twoje dziecko xd a całe alimenty na wycieczkę xd widać, że masz to dziecko w dupie, pewnie jeszcze żona musi dzwonić byś przyjechał je odwiedzić, bo przecież to benzynę kosztuje.


@RustyJames: Żona go zostawiła, opiekują się naprzemiennie, a alimenty płaci tylko ojciec matce... i jej mało - choć odpadł jej koszt kredytu, który OP opłaca za nią xD

Nie widzisz tu żadnego
  • Odpowiedz
@gansevudei: kolejna paniusia, co na podstawie lapidarnego opisu już feruje wyroki kto z dawnych malzonkow jest jaki i że kobieta na pewno ma ciężej od faceta a poza tym całe swoje życie poświęca na dziecko. ( ͡º ͜ʖ͡º) solidarność jajników.
  • Odpowiedz