Wpis z mikrobloga

Jak ta moja jeszcze zona mnie srogo w-----a...
Co miesiąc dostaje zabezpieczanie aliementów. Za każdym razem jak córka ma jechać czy to na obóz czy to na wycieczkę to zawsze jest ta sam tekst "Obóz/wycieczka jest droga możne byś dołożył polowe?" Na moja odmowę potrafi napisać "Skoro nie chcesz dać pieniędzy na obóz to daj przynajmniej na kieszonkowe" W Sadzie pewnie będzie udowadniać jakim to ja jestem złym ojcem bo nie dokładam się do utrzymania córki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z jednej strony chcialbym dołożyć a z drugiej właśnie po to są te alimenty a mój budżet domowy ma swoje limity.
Gra mi na emocjach jak chce...
Musiałem się wygadać

#jatheksierozwodzi #zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozwod
  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jathek: wiem wiem jak to dziala, raczej mialam na mysli jak powinno byc bo sytuacja ktora opisujesz jest mega nieuczciwa wzgledem Ciebie czyli osoby placacej alimenty

serio nie chce mi się juz o tym dyskutować, bo wykop to nie jest miejsce na merytoryczną dyskusję matka vs ojciec.


@gansevudei: a kto powiedzial ze nie jest to miejsce na merytoryczna dyskusje? znaczy pod kazdym wpisem mamy smieszkowac czy
  • Odpowiedz
@jathek: Zaraz zaraz a to nie ty czasem pisałeś kiedyś, że żona zrobiła sobie z gachem dziecko i chciała cię pociągnąć do płacenia alimentów mimo że od kilku lat z tobą nie mieszkała?
Jeśli tak to na niezłą p0lkę udało ci się trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jathek: ja bym całkiem olał opiekę. Prawda jest taka że jak się z matką w zgodzie nie rozstałeś to tak nastawi przeciwko tobie dziecko że jak dorośnie i tak nie będzie chciało się z tobą spotykać. Poza tym z tego co piszesz ma nowego ojca.
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: jezu jak sie ciesze ze ja slubu nigdy nie wezme i dziecka nie chce. Kazdej rozowej to mowie na starcie i omijaja mnie takie zalosne problemy. Ludzie sa gorsi niz zwierzeta. Tylko kasa i niszczenie bylego partnera. Do tego wycieranie sobie mordy dobrem dziecka. Ja bym takiej c00rvie w ogole nie placil alimentow i niech ciagnie z funduszu alimentacyjnego, a corce zalozyl bym konto w banku
  • Odpowiedz
@gansevudei: Rozstał się z żoną, ta poszła na innego bolca który zarabia 10x tyle co on, czyli mają pieniądze, OP płaci alimenty, a dodatkowo madka polska wyłudza z CHCIWOŚCI szantażem emocjonalnym kolejne hajsy które pewnie wyda na buty. Chyba sufit ci się na łep spadł że op ma chodzić w dziurawych skarpetach płacać alimenty i jeszcze bóg wie ile pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@jathek: to co się o------o w tym wpisie to ogromna patola, wiedziałem ze atencjuszki są z-----e ale nie sądziłem że to ten sam poziom co madki z grupek fejsbukowych minus odrobinę lepsza pisownia i składnia
  • Odpowiedz
  • 1
Ale żaden z krytykujących matołów nie pomyśli że chłop może mieć ograniczony budżet i zwyczajnie kasy nie ma. Mieszkajac razem mieli do opłaty jedno mieszkanie teraz zapewne dwa a i jedzenie Mieszkajac osobno jest droższe. I coś na co by było stać ich wcześniej teraz z tych powodów jest nie możliwe..
  • Odpowiedz