Wpis z mikrobloga

@Shanny ojciec 1965, po pracy zajmuje się głównie spaniem i czekaniem na śmierć

matka 1968, chodzi na zajęcia typu zumba i jeździ w góry z jakimiś grupami typu pttk
  • Odpowiedz
  • 2
Matka hobby nie ma, nie licząc pracy. Tata za to interesował się radzieckim wojskiem, okrętami podwodnymi, II WŚ, gospodarką, udzielał się politycznie, organizował najlepsze na świecie wyjazdy
  • Odpowiedz
@Shanny: hobby moich rodziców to szeroko pojęte przemiany, np ojciec zamienia butelkę wódki w przemoc domową, a mama butelkę wina w depresje
  • Odpowiedz
  • 7
@Shanny mój stary i jego partnerka (on lvl 45, ona lvl 39) to fanatycy wędkarstwa. Pół mieszkanoa #!$%@? pucharami, macoszka jest nawet prezesem koła wędkarzy w ich gminie ()
  • Odpowiedz
@Shanny mój ojciec ma pełno pasji. Uwielbia windsurfing. Kiedyś nawet handlował sprowadzanym sprzętem (jakieś 20 lat temu XD) dziś już tylko pływa,
Interesuje się i gra w tenisa ziemnego,
Jeździ na motocyklu i zabiera mamę np do Rumunii, Hiszpanii etc. Takie 2tygodniowe wypady, gdzie realizuje się również w fotografii.
A mama jest rehabilitantką I w sumie jej pasją jest wszystko fizjo. Rok temu zrobiła jakiś dziki kurs terapii kriosakralnej (z tymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shanny: oboje '66
mój stary to fanatyk kurczaków, cały dom #!$%@? jajami


poza tym nie potrafi usiedzieć w domu i wiecznie gdzieś łazi, rowerem jeździ, do lasu chodzi i ogląda drzewa, albo coś koło domu robi. Teraz się winem zajmuje, bo za zimno na las xD i plotkuje z sąsiadką pod płotem.

mama teraz fanatyczka fejsbuka, instagrama i innych aplikacji, bo odkryła internet. Kiedyś książek dużo czytała. I dużo
  • Odpowiedz