Wpis z mikrobloga

@Shanny mój stary hobbistycznie wali wódę, a matki pasja jest chodzenie po domach obcych ludzi i wciskanie im historii o końcu świata i jehowie xD
Nawet na wcześniejszą emeryturę poszła, żeby móc dłużej chodzić i więcej debatować z jej podobnymi o tym ile jeszcze czasu światu zostało xD

Który rocznik nawet nie wiem, ale chyba jeszcze przed 60 obydwoje.
  • Odpowiedz
@Shanny:
Ojciec to dzik, lubi nurkować, jeździ na koncerty bluesowe i rockowe w Polsce, znany jest z tego ze na te koncerty zakłada taka specyficzna czapkę.

A mama lubi gotować, jest pielęgniarka i dużo się dokształca w tym temacie.
Także, rodziców mam dość ciekawych :D
  • Odpowiedz
@Shanny rodzice roczniki 61 i 62. Ojciec wedkuje i duzo gra w kręgle. Mama jakichś indywidualnych hobby nie ma, ale razem tez ogarniaja działkę, plus dużo czytają. No i od paru lat maja wnuki, to absorbuje dużo czasu wolnego :P
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shanny: tatel '69
Szlajanie sie z wykrywaczem metalu, wedkarstwo, historia polaczona z wyjazdami w miejsca, gdzie owe wydarzenia mialy miejsce i książki, duzo ksiazek od czasu operacji korekty wzroku

Matka - ploteczki i w--------e ludzi
  • Odpowiedz
@Shanny: Tata rocznik 1962. Wędkarstwo, łowiectwo, numizmatyka, sztuka, antyki, chodzenie z wykrywaczem.

Mama rocznik 1962. Kiedyś wyszywała i robiła na drutach. Obecnie niczym się nie interesuje.
  • Odpowiedz
@Shanny: Oboje lat 60+.

Tata od lat fan skoków narciarskich i F1, motoryzacji. Czołgi i wozy bojowe - zostało zainteresowanie z wojska. Potrafi opisać historię prawie każdego. Dużo wie i ciągle chłonie wiedzę o I i II WP. Kiedyś pochłaniał ogromne ilości książek. Teraz ze względu na stan zdrowia nie czyta w ogóle.

Mama kiedyś chórzystka. Lubi wszystko co związane z folkiem i etnografią litewską. Podobnie jak tata teraz na rencie i codzienność obojga i zainteresowana raczej domowo i przed
  • Odpowiedz