Wpis z mikrobloga

@Shanny: Tata - '67 - uwielbia biegać, lubi RPGi i stary metal, filmy klasy B, książki fantasy i detektywistyczne i ostatnio wciągnął się w netflixowe seriale xD ale prawdziwą pasją jest jego zawód i wszystko dokoła niego, poprzez programowanie, komputery, bazy danych... no sporo tego jest, naprawdę.

Mama - '68 - tbh głównym hobby są przeróżne działania religijne, ale nie całkowicie, mam uwielbia ogrodnictwo, ma swój ogród kwiatowy i warzywny, lubi
@Shanny: ojciec po 50 się odpalił, kompletował graty i kilka lat budował frezarkę CNC, jak zbudował to uczył się pracować na niej, jak opanował to robi jakieś proste zlecenia dla znajomych i teraz zbiera graty i buduje powoli dużo większą frezarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz ma 60 lat, mówi że na emeryturze coś będzie musiał robić.
Mój tata (56l.) żyje podróżami i chodzeniem po górach. Na codzień w Polsce, ale tez jeździ przynajmniej raz w roku na jakiś dłuższy wypad, najczęściej na wschód, bo pasuje mu ze mówią po rosyjsku. W wolnych chwilach planuje nowe wypady i czyta chyba wszystkie gazety podróżnicze dostępne w pl.
Moja mama (53l.) to głównie lubi czytać, non stop z książka. Jako ze ma luźniejszy zawód to tez dosyć często jeździ pozwiedzać, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shanny: matka lubi tematy związane ze zdrowiem, bo jest masażystką, a mój tata z prawem i trochę motocyklami. Po za tym nic, ogółem powiedział bym że nie mają hobby.