Wpis z mikrobloga

@dioxyna: sprawa jest prosta. Poznajesz nowe rzeczy więc dzielisz się przemyśleniami, polecasz smaki, wyrażasz opinie....
ale kurła nie, SPECJALNIE ONI TO ROBIĄ ŻEBY BIEDAKOM DOPIEC. Przecież was to boli z kompleksu niższości. To samo z furami, nie można kupić sobie lepszej fury bo sąsiada dupa boli i wymyśla teorie że to zakup żeby bo #!$%@?ć, szpanerstwo, złodziejstwo itd.
@MateriaBarionowa: Czuję różnicę między dyskutowaniem o tym co się kupuje a używaniem wyszukanych słów i to kilkukrotnie tylko po to by dopiec ekspedientce i jej udowodnić, że się nie zna. Nigdy kupując perfumy (a był okres gdzie bardzo się tematem interesowała) nie pytałam ekspedientki o perfumy z danej nuty tylko najpierw wybadałam grupy w internecie w których są pasjonaci i wiedziałam jakich zapachów chcę spróbować zanim kupię. Od człowieka zależy, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doktor_poziomka: przy okazji, dałeś dupy z fougere, gdyż jak mówi Internet:

Historycznie rzecz biorąc składniki klasycznego akordu fougere to lawenda, tonka (kumaryna) i mech dębu. Ten ściśle określony skład określony został za sprawą wzorcowego i pionierskiego pachnidła Fougere Royale marki Houbigant pochodzącego z 1882 roku. Stąd zresztą wzięła się nazwa gatunku – fougere znaczy dosłownie „paproć”. Twórcą tego przełomowego dzieła, którego cechą charakterystyczną było także to, że w jego formule po
@Eugeniusz_Zua: otóż to! Jak dojeżdżałem pociągiem do poprzedniego korpo zawsze stację za mna wsiadala korponormica. I kiedyś usłyszałem jak chwaliła się, że zjechała Panią w Rossmanie tekstem typu: " ja zarabiam 3000 na rękę i mam rację"... Ale to trzeba być małym człowiekiem żeby takie coś mówić. A dwa, że Pani w Rossmanie mogła wyciągać 3500 i śmiać się z takiej pindy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak
używaniem wyszukanych słów i to kilkukrotnie tylko po to by dopiec ekspedientce i


@dioxyna: ożesz kurła, cały świat przeciwko wam. Ludzie chodzą po sklepach żeby dopiec ekspedientce bo przecież pytać o styl perfum w perfumeri, niesamowite, lepsze auta się kupuje żeby was dupa bolała i przed wami szpanować, a o lepszej kawie się rozmawia po to żeby ci dowalić bo Ciebie na lepszą kawę nie stać... cały świat siękoncentruje tylko na