Wpis z mikrobloga

@Niggalke:
Zawsze mnie śmieszy "tak jakby Pani wąchała mężczyznę 30 lat temu", a ekspedientka ma 21 lat xD, bo ile te dziewczyny w Douglasie mogą mieć?
  • Odpowiedz
SPECJALNIE ONI TO ROBIĄ ŻEBY BIEDAKOM DOPIEC


@MateriaBarionowa: Ale ja mam #!$%@? w to co kto kupuje i za ile xD Jak go stać to niech kupuje, problem w tym, że tego gościa nie stać, a robi z siebie lorda, żeby popisać się tym, że 2 godziny spędził na forum o perfumach xD Idąc za twoim przykładem, jak chcesz kupić auto to idziesz do salonu mercedesa i mówisz kolesiowi "potrzebuję
  • Odpowiedz
Jak go stać to niech kupuje, problem w tym, że tego gościa nie stać, a robi z siebie lorda,


@wcfilmowe: ile on zarabia? ile ma oszczędności?

Jakbym wszedł do dealera samochodu i powiedziałże potrzebuje hatchbacka w tdi a student nie kumał to bym opisał to na wykopie. Tak samo jest z gatunkami perfum. Kto jak nie pracownik perfumerii ma nie snać na stylach perfum?
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: no nie #!$%@? cie to bo prezedchwilą powiedziales ze go nie stać i robi z siebie lorda. Jesteś bajkopisarzem?

dowartościowuje na ekspedientkach xD

straszne dowartosciowanie, baba nie rozumiala jaki styl perfum... co on na tym niby zyskał poza stratą czasu?
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Właśnie to. Wie coś, czego ktoś inny nie wie. Pochwalił się tym nawet w internecie xD Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy tylko, że nie widzisz jakie to żałosne i jesteś takim samym kiepem xD Idź #!$%@? do alkoholowego na osiedlu i poproś o wino opisując jego smak i z jakiego szczepu powinno być. Z resztą po #!$%@? się produkuję, i tak z mojej wypowiedzi wyciągniesz tylko to, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doktor_poziomka: kumplu, im mniej się plujesz i udzielasz, tym szybciej zapomną. A tak to tylko podkładasz do ognia.
Btw. Czym pachniała ta elegancka kobieta koło 50-tki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niggalke: Nikt nie rozumie, że fougere to takie samo określenie jak perfumy kwiatowe czy cytrusowe XD jest raptem z 10 grup zapachowych i naprawdę nie wiem, czy to taka ekstrawagancja, żeby sprzedawcy to znali. Ja się tego nauczyłam w godzinę, jak pracowałam w perfumerii. Do tego @doktor_poziomka podał dla ułatwienia kilka nut zapachowych z tej grupy, które są powszechnie stosowane w perfumach i liczył na pomoc w doborze, którą
  • Odpowiedz