Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 365
jeśli jesteście rodzicami to nie bądźcie jak moja matka – chciałam sobie wstać o 7 i iść do szkoły na matematykę, inni rodzice by się cieszyli, ale jej jest ciągle mało i musiała mnie budzić o 6 żebym POWTÓRZYŁA przez zajęciami dodatkowymi XD jestem tak #!$%@?, ja rozumiem, że się można wtrącać do nauki jak dziecko jest w podstawówce i się nie uczy, ale nie dość, że ja to robię sama z siebie i jestem #!$%@? w klasie maturalnej to jest przesada. nie wiem, czy ona jakieś swoje niespełnione ambicje na mnie przelewa czy co, ale dzięki niej straciłam całkowicie ochotę, żeby tam iść. szkoda, że ze szkołą jest tak cały czas, że ona sądzi, że musi mnie zmusić żebym się uczyła, bo nie rozumie, że ja się mogę uczyć sama bez jej pomocy. paranoja
  • 85
jesu, az mi się przypomniało poranne budzenie przez matkę. Mam autobus o 7.05, na przystanek docieram w 4 minuty, dla pewności wychodzę z domu o 6.50, bo z pekaesami to różnie bywa. Wstaję więc o 6.15.

Nie i.#!$%@?, godzina 5.50 jestem budzona przez matkę: "savanna wstawaj, już 6.". Ta, szósta, w dupie szósta, jest za 10. I tak codziennie, wielkie awantury, że sama wstaję, że ma mnie nie budzić.. ta, zawsze akurat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
plot twist: teraz mówi, że ja mam "hajlajf" i nie muszę nic robić, siedzę tylko i nic nie robię, nic do mnie nie dociera jak do mnie mówi i jakim tonem ja się do niej odnoszę (w odniesieniu do paru mirków którzy pisali o postawieniu się jej: @DeadIy @Tomborus @mavierk @camilio @Variv @StaryWedrowiec @y0da @Miecz12 @fraktalka89) – jak wyszło? oczywiście, że nie mam szacunku, ona przychodzi z pracy, a ja nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miecz12: szczerze to mi się nie chce bawić w uprzykrzanie jej życia, bo mam lepsze rzeczy do roboty, nie wiem nawet co zrobić oprócz budzenia o 4 nad ranem
@mavierk: tylko muszę zdać maturę, w tym jest problem XD
@lukija jak takie coś czytam to cieszę się , że moi rodzice permanentnie mieli w poważaniu moją naukę. Nawet musiałam się prosić, żeby poszli na zebranie z rodzicami za co dostawałam opieprz że im dupe zawracam XD. Powiedz mamie że matura to bzdura i każdy ją zdaje. Nawet mój kolega który w okolicach lutego przed maturą nie ogarniał układu współrzędnych zdał maturę z matmy. Na studiach miałam gościa, który nie ogarniał pierwiastków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukija: Moze sie czepia bo widzi, że nie zaczynasz zdań wielką literą?

A tak calkiem powaznie to wspolczuje. Na moje dobrze by bylo gdybys sprawe postawila jasno - mame nie naskakuj na mnie bo mnie zniechecasz. A na studia wio do innego miasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alasthor: nie zaczynam, bo pisze chaotycznie i zawieram w tych zdaniach tysiąc myśli na sekundę, nie opłaca mi się tego robić w internecie i patrzeć co chwilę czy zdanie jest poprawne, gdzie ma być kropka
no i ja to robię już od gimnazjum, babcia mówiła, że w liceum jej przejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lukija: Byłem w tym miejscu. Komputer = gry. Cóż, nic to nie dało w moim przypadku, kasy na studia nie było to spakowałem walizkę i wyjechałem na drugi koniec kraju za chlebem i świętym spokojem ( ͡ ͜ʖ ͡)


reaguje, ale tata pracuje w delegacji i niewiele może zrobić, ona też dopiero go słucha, jak ten ją skrzyczy, a później jest "ja zawsze jestem ta najgorsza"