Wpis z mikrobloga

Jesteście sobie mną, 25 lat, prawik, samotny w Polsce, dziewczyna o ktora sie starałeś ma na ciebie #!$%@?, praca za najniższa 2000-2300, fail normie, rodzinka głuchoniema za granica(Niemcy), szczere chęci na posiadanie dziewczyny ale szans brak, co robicie?
1. Zostaje w Polsce, wyprowadzka do wiekszego miasta( aktualnie miasto 100k ludzików) i życie dalej jak gowno za 2k cebuli
2. Wyjazd do Niemiec z łzami w oczach i utrata szansy na jakikolwiek związek
3. Sznur
4. Inna opcja której nie dostrzegam
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #przegryw #tfwnogf #feels #zalesie #praca #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 43
1. Zostaje w Polsce, wyprowadzka do wiekszego miasta( aktualnie miasto 100k ludzików) i życie dalej jak gowno za 2k cebuli

2. Wyjazd do Niemiec z łzami w oczach i utrata szansy na jakikolwiek związek

3. Sznur

4. Inna opcja której nie dostrzegam


@sznapi: innych opcji nie ma bo nie chcesz ich dostrzegać. Po pierwsze jak uzależniasz szczęscie od tego czy będziesz miał typiarkę która będzie cię budować to nie znajdziesz takiej
@tajemniczygosc: No wiem ze jest możliwość kursów/edukacji etc. ale nie mam pomysłu na siebie. To ze mam #!$%@? to jest tylko i wyłącznie moja wina, depresja zjadła mi 3 lata życia, moze inaczej by to wygladalo
Na nic nie jest za późno, ale mam 25 lat, mam jakieś małe pomysły ale wydaje mi sie to bezcelowe do realizacji jak np. Poznanie niemieckiego i ang. Do takiego poziomu C1 ale rynek jest
@sznapi: Mirku daj sobie spokój, dla takich nieudaczników jak my, nie ma szans na wyjście z tego bagna. Sam od 10 lat narzekam na swój niebyt. Chęci i próby były ale rynek pracy i wąsaci janusze cały czas rzucają kłody pod nogi, także jak masz jakąś pracę, nie przymierasz głodem to trwaj w tym, bo tylko bardziej się tą gównianą rzeczywistością rozczarujesz.
A jak chcesz iść dalej to "nie pal mostów"