Wpis z mikrobloga

Jesteście sobie mną, 25 lat, prawik, samotny w Polsce, dziewczyna o ktora sie starałeś ma na ciebie #!$%@?, praca za najniższa 2000-2300, fail normie, rodzinka głuchoniema za granica(Niemcy), szczere chęci na posiadanie dziewczyny ale szans brak, co robicie?
1. Zostaje w Polsce, wyprowadzka do wiekszego miasta( aktualnie miasto 100k ludzików) i życie dalej jak gowno za 2k cebuli
2. Wyjazd do Niemiec z łzami w oczach i utrata szansy na jakikolwiek związek
3. Sznur
4. Inna opcja której nie dostrzegam
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #przegryw #tfwnogf #feels #zalesie #praca #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 43
@sznapi: zmiana miasta do nauki nie jest ci potrzebna. Nie wiem co Ci poradzic, do wszystkiego potrzeba zawziecia i wytwalosci. Jesli bedziesz sie skupial na negatywach, jak ja ostatnio, to nie wazne gdzie bedziesz i tak skonczysz narzekajac na wypoku jak ja teraz.
@sznapi: w wiekszym miescie ja znajdziesz, cala kase przewalisz na utrzyamnie sie, nawet nie w kawalarce a pokoju dzielonym ze studentami. Jesli bedziesz mial na tyle mocna psychike ze po pracy bedziesz sie uczyl zamiast narzekac na wypoku, to po roku nauki dostaniesz prace z ktorej cos odlozysz. Jesli jednak czujesz ze zycie ucieka ci przez palce jak mi, to motywacji mial nie bedziesz.
@sznapi: Zaoszczędź kilka tysięcy, wyleć do Wietnamu i wynajmij jakiś pokój na co najmniej kwartał. Jeśli znasz angielski, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy w handlu. Potem przenieś się do jakiejś kkawalerki. Jako Europejczyk będziesz miał powodzenie wśród Wietnamek, a może z którąś zwiążesz się na dłużej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)