Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, armani itp. Skarpety k---a za prawie 800 zl xD bluza z napisem CHICAGO BULLS za 1500 złotych xD Zwykła czarna bluza, jak bylem dzieciakiem, to były takie modne, co drugi dzieciak miał kupiona na bazarze za 30 zł a ine k---a za 1500 xD Moze mam umysł biedaka, nie wiem, serio nie rozumiem, jak mozna wydawac tyle pieniedzy na jakas szmate xD #modameska #modadamska #przemyslenia
Ruchaka_rozrabiaka - Nie rozumiem skąd wysokie ceny ubrań takich marek jak gucci, arm...

źródło: comment_3G2VIxe4akNxT63MZgMSdFmdsaZ6ck8N.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ruchaka_rozrabiaka: Gonciarz w Japonii, stal w kolejce do dropa Supreme, dostal taka typowa koszulke z ich logiem a za 15min oblal sie kawa :D

Przyklad slaby ale wiekszosc takich rzeczy jest by poprostu sie odrozniac - jest to nie typowy dizajn, czy jakies elementy jak te pszczolki czy weze od Gucci. Znajomy zamawia takie repliki i jest zadowolony, co prawda wyda 100-200eur ale takie ubrania z daleka sie wyrozniaja -
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka: a po c--j ktos kupuje zegarek patka za 100k jak zmierzy czas podobnie jak zegarek za 500? C--j wie, niektorzy lubia miec rzeczy unikatowe, jezeli czlowiek zaspokoi podstawowe potrzeby to mu zwyczajnie o--------a, jeden wali wóde, drugi k--s, trzeci idzie w h----d, czwarty kupuje drogie szmaty a piaty leci po bandzie i robi to wszystko na raz
  • Odpowiedz
@stahuk: przeciez wiem o tym lol xD zegarek nie bedzie hand made automatem ale odmierzy czas podobnie czyli glowny wymog zostanie spelniony. Niektorzy podchodza do rzeczy bardzo uzytkowo, niektorzy lubia wydac kase na cos unikalnego i to jest normalne. Tak samo po co ludzie wydaja worki pieniedzy na sztuke? Bo taki maja kaprys i tyle. I nie cebularz do c---a ! xD
  • Odpowiedz